Lot diverse Nederlandse munten, ook veel zilver. Bestaande uit: 1x 5 cent, 1850. 5x 25 cent, 1928, 1849, 1918, 1939 en 1941. 2x ½ gulden, 1922 en 1929. 2x 2½ cent, 1929 en 1913. 1x 2½ cent, 1941. 2x...
Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.
Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...
Map met diverse bankbiljetten vier-en-twintig stuks (24 st.) , wereld. Waaronder: Twee maal ziverbon van Hfl. 1,= (gulden). Nederland: Eén gulden, en 2,5 en 5 en 10-gulden biljet en diverse anderen, z...
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!
Tien maal postzegel insteek albums, waaronder Falz Loz album België. Kleine collectie China en Zuid en Noor Europese landen.
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Acht stockboeken postzegels met aardige collecties van ondermeer; Frankrijk, Spanje, Italië, Vaticaan-stad, Indonesië en Bulgarije.
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.
Doos vol met één-en-twintig (21x) stockboeken. Diversen wereld. Leuk om uit te zoeken, avonden werk !
Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.
Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Album met ca. 60 biljetten wereld waaronder: Argentinië, India, Brazilië, Turkije, Hongarije, Camboja, Costa Rica, Joegoslavië, Indonesië, Marokko, Italië, Nigeria, Pakistan, Peru, Polen.
Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.
Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.
Twee muntenalbums met munten: 1x album met ca. 200 munten Spanje en 1x album met ca. 260 munten Italië.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.
Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...