Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden munt fl 14,- 2900
Gouden munt fl 14,-

Resultaat:

240 EUR

Lot van 39 munten + penningen  2901
Lot van 39 munten + penningen
Startprijs 150 EUR
½  Zilveren munt, Thaler Saksen 1601 2902
½ Zilveren munt, Thaler Saksen 1601
Startprijs 180 EUR
Zilveren Florijn, Deventer 1684 2903
Zilveren Florijn, Deventer 1684
Startprijs 150 EUR
Zilveren dukaat Zeeland 1676 2904
Zilveren dukaat Zeeland 1676
Startprijs 120 EUR
Leeuwendaalder Friesland 1625 2905
Leeuwendaalder Friesland 1625
Startprijs 120 EUR
100 Gulden briefgeld 1928 2906
100 Gulden briefgeld 1928
Startprijs 150 EUR
Postzegelalbum Indonesië 2907
Postzegelalbum Indonesië
Startprijs 200 EUR
Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw 2908
Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw
Startprijs 300 EUR
Lot munten Nederland 2909
Lot munten Nederland
Startprijs 150 EUR
Lot Eurostukken 2910
Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR
Postzegelalbum Suriname 2912
Postzegelalbum Suriname
Startprijs 200 EUR
3 Gulden Utrecht 1793 2913
3 Gulden Utrecht 1793
Startprijs 120 EUR
3x Zilveren munten 2914
3x Zilveren munten
Startprijs 50 EUR
3x Munten (2x zilver + 1x nikkel) 2915
3x Munten (2x zilver + 1x nikkel)
Startprijs 50 EUR
Zilveren botdrager Vlaanderen 2916
Zilveren botdrager Vlaanderen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Rijderschelling 2917
2x Rijderschelling

Resultaat:

30 EUR

Zilveren tolpenning Deventer 2918
Zilveren tolpenning Deventer
Startprijs 120 EUR
25 Gulden 1923, Type 1921 2919
25 Gulden 1923, Type 1921
Startprijs 160 EUR
3x Postzegelalbums, Oostenrijk+Tsjechië 2920
3x Postzegelalbums, Oostenrijk+Tsjechië
Startprijs 125 EUR
2x Postzegelalbums, Ned. Indië 2921
2x Postzegelalbums, Ned. Indië
Startprijs 100 EUR
Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname 2922
Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Startprijs 40 EUR
Dubbele mijt Brugge 2923
Dubbele mijt Brugge
Startprijs 35 EUR
Drachme oud Egypte 2924
Drachme oud Egypte
Startprijs 40 EUR