Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Militair statief 2810
Militair statief

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse dolk 2818
Antieke Oosterse dolk

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse sabel, 19e eeuw 2811
Duitse sabel, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
27 2745
27

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Buks, 19e eeuw 2785
Buks, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse sabel, ca 1900 2827
Duitse sabel, ca 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2742
Kavel diverse militaria

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Degen, 19e eeuw 2755
Degen, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Enkelloops penvuur jachtgeweer 2781
Enkelloops penvuur jachtgeweer

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse helm, WO II 2817
Hollandse helm, WO II

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bajonetten opsteek 2825
Bajonetten opsteek

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klein dubbelloops pistool percussie 2791
Klein dubbelloops pistool percussie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Enkelloops percussiepistool 2792
Enkelloops percussiepistool

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2808
Japans Katana zwaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2743
Kavel diverse militaria

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2746
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Patroon/kogel maak gereedschap 2747
6x Patroon/kogel maak gereedschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duits foldingmes, WO II 2821
Duits foldingmes, WO II

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2735
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2722
Lot jachtmessen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2734
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops pistool 2793
Antiek dubbelloops pistool

Resultaat:

50 EUR