Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws vuursteenpistool 2700
18e Eeuws vuursteenpistool

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen 2703
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wapenrek + 2 wapens 2702
Wapenrek + 2 wapens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Set geweren, 19e eeuw 2805
Set geweren, 19e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Marokaans Mukala geweer 2709
Marokaans Mukala geweer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Koloniale donderbus 2725
Koloniale donderbus

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Donderbus percussie voorlader  2760
Donderbus percussie voorlader

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Sabel in lederen foedraal 2768
Sabel in lederen foedraal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Arabische sabel in originele schede 2767
Arabische sabel in originele schede

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot 19e eeuws pistool 2718
Groot 19e eeuws pistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japans militair sabel 2766
Japans militair sabel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vuursteen pistool, versierde loop 2727
Vuursteen pistool, versierde loop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2733
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek modelkanon, ca. 1900 2753
Antiek modelkanon, ca. 1900

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2710
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2711
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jachtgeweer, Enkelloops 2762
Jachtgeweer, Enkelloops

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Percussie dubbelloops jachtgeweer 2777
Percussie dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Penvuur dubbelloops jachtgeweer 2778
Penvuur dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2758
Kavel diverse militaria

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Kruithoorn 2759
2x Kruithoorn

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Frans percussie jachtgeweer 2773
Frans percussie jachtgeweer

Resultaat:

150 EUR