Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.