Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Doeser of Roessel. Koeienkop. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten. Circa 1900. Eén maal: Hunting Plate 2, The Chase. Eén maal: Hunting Plate 1, Brushing into cover. Lithografie op papier. Afmeting: 48 x 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1940. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...
E. Lavalade. 1950. Joodse boekenverkoper in Parijs. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 54 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Ganzal ? Oude man met baard. Circa 1960. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.
18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.