Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische gouaches met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: circa 13 x 21 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.
Rien Visser, Enschede. Twee werken. Eén aquarel, Korenschoven. Eén pastel, Boer met stro. Aquarel/pastel op papier. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.
P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
E. Lavalade. 1950. Joodse boekenverkoper in Parijs. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 152 + 600. Joodse bruiloft. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 45 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
A. Vické Deckers ?. Duitse school ?. Stilleven met vissen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 86 cm. In redelijke staat.
Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.
Drie decoratieve handbeschilderde ikonen met bladgoud. 20e Eeuw. Byzantijns. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
L. Haverkamp. 1936. Dame in 30-er jaren marine couture. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 23 cm. In goed staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Quin Quempoix. Betreft opstand, op en ondergang der actionisten. Het Thuilleriece hof. Gravure op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . Vrouw met robe. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.