36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

120 EUR

Ongesig., Dame in interieur 1312
Ongesig., Dame in interieur

80 EUR

Anton Heyboer, Dikke dame op strand 1308
Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Startprijs 170 EUR
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen 1301
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen

100 EUR

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1296
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe

150 EUR

M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht 1295
M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht

50 EUR

F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen 1292
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen

100 EUR

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1283
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'

95 EUR

Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

185 EUR

Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond 1275
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond

85 EUR

H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

150 EUR

Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis 1250
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis

70 EUR

Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

325 EUR

Achterglas-schildering, ca. 1915 1240
Achterglas-schildering, ca. 1915

150 EUR

Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

80 EUR

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo 1232
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startprijs 100 EUR
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen 1222
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen

50 EUR

C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

100 EUR

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen 1181
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen

70 EUR

J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

190 EUR

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

300 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

200 EUR

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

250 EUR

Onduid. gesign.,  mogelijk Joël Thézard 1150
Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard

120 EUR

Aris Knikker, Huizen langs vaart 1139
Aris Knikker, Huizen langs vaart

160 EUR

G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919 1125
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919

140 EUR

G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen 1124
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen

110 EUR

4x Minituur schilderij 1122
4x Minituur schilderij

200 EUR

Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien 1110
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien

150 EUR

Perzisch schilderij ivoor 1099
Perzisch schilderij ivoor

80 EUR

Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?) 1074
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)

250 EUR

A. Karssen, Hollandse ijspret 1062
A. Karssen, Hollandse ijspret

1.000 EUR

M. Nefkens, Landschap met herder en schapen 1060
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen

300 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap 1059
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

550 EUR

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel 1058
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

350 EUR

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1037
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

2.000 EUR

Litho John Lennon, Bed Peace 1024
Litho John Lennon, Bed Peace

1.600 EUR

Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster 1014
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

300 EUR

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1532
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

60 EUR

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1531
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1530
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR
Hundertwasser, Landschap 1529
Hundertwasser, Landschap

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1528
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR
Victor W. Stroud, Jockeys te paard 1527
Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1526
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR
Cesc, Spaanse school, Personages 1525
Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot 1523
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot

40 EUR

S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij 1522
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij
Startprijs 40 EUR