36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

J.C. Roelandse, Roeiboot in poldersloot 1284
J.C. Roelandse, Roeiboot in poldersloot
Startprijs 65 EUR
J. Ates,  Figuren in roeiboot in zonnig landschap 1285
J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startprijs 65 EUR
Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 1501
Startprijs 65 EUR
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen 1166
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees 1182
Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees
Startprijs 70 EUR
J. Braakensiek, Prinsjesdag 1239
J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 70 EUR
Icoon 1280
Icoon
Startprijs 70 EUR
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis 1330
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startprijs 70 EUR
N. Arnaudov, Talk with my words 1371
N. Arnaudov, Talk with my words
Startprijs 70 EUR
J. de Groot, 4 Etsen 1395
J. de Groot, 4 Etsen
Startprijs 70 EUR
H.F. ter Beek, Paddestoelen 1419
H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startprijs 70 EUR
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen 1424
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startprijs 70 EUR
P.A. Nijgh, Twentse boerderij 1446
P.A. Nijgh, Twentse boerderij
Startprijs 70 EUR
2x Landkaarten, 16e eeuw 1469
2x Landkaarten, 16e eeuw
Startprijs 70 EUR
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone 1085
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startprijs 75 EUR
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel 1273
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Startprijs 75 EUR
F.H. Hallmann/Hullmann, Figuren aan het oogsten 1274
F.H. Hallmann/Hullmann, Figuren aan het oogsten
Startprijs 75 EUR
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'. 1282
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Startprijs 75 EUR
W. Bonsall, Stadsgezicht New York 1368
W. Bonsall, Stadsgezicht New York
Startprijs 75 EUR
A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc. 1474
A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc.
Startprijs 75 EUR
C. Cornelisz, Brood 1127
C. Cornelisz, Brood
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Kersen 1128
C. Cornelisz, Kersen
Startprijs 80 EUR
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc. 1133
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesign., Indonesische vrouw 1144
Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR
Monogram J.B., Vaas met bloemen 1167
Monogram J.B., Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesign., Bulldog met kluif 1176
Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesign., Naakte dame 1197
Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 80 EUR
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk  1198
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij strohut 1202
Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR
H. Rijkers, Hollands landschap 1210
H. Rijkers, Hollands landschap
Startprijs 80 EUR
Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie 1212
Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw 1213
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 80 EUR
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard 1233
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
J. Slot, Amsterdamse gracht 1260
J. Slot, Amsterdamse gracht
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur  1261
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur
Startprijs 80 EUR
naar Neuhuys 1276
naar Neuhuys
Startprijs 80 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden 1318
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Startprijs 80 EUR
Naar Artz, biddende figuren 1351
Naar Artz, biddende figuren
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Citroen 1352
C. Cornelisz, Citroen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Oesters 1353
C. Cornelisz, Oesters
Startprijs 80 EUR
Naar Anton Mauve, Ruiter op zandpad 1358
Naar Anton Mauve, Ruiter op zandpad
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht 1363
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Startprijs 80 EUR
Clemens, Landschap met gebouw 1369
Clemens, Landschap met gebouw
Startprijs 80 EUR
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf 1405
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 80 EUR
Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien 1417
Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 80 EUR
Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond 1418
Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond
Startprijs 80 EUR
J. de Groot (6x), Etsen 1428
J. de Groot (6x), Etsen
Startprijs 80 EUR
J. de Groot (4x), Aquarellen  1430
J. de Groot (4x), Aquarellen
Startprijs 80 EUR
5x Duitse kunstwerken 1436
5x Duitse kunstwerken
Startprijs 80 EUR
4x Duitse school, divers 1440
4x Duitse school, divers
Startprijs 80 EUR
2x Perzische gouaches 1487
2x Perzische gouaches
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix 1500
18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix
Startprijs 80 EUR
P.A. Nijgh, Stilleven 1322
P.A. Nijgh, Stilleven
Startprijs 90 EUR
Gerard Krol, Najaarsdag 1323
Gerard Krol, Najaarsdag
Startprijs 90 EUR
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap 1328
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Startprijs 90 EUR
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad 1104
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR
Meinert Volkers, Portret van een vrouw 1113
Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR
Brotsky 1964, Stilleven 1117
Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld 1118
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 100 EUR
T. Anconé, Stilleven met paddestoelen 1126
T. Anconé, Stilleven met paddestoelen
Startprijs 100 EUR
C. Cornelisz, Divers fruit 1129
C. Cornelisz, Divers fruit
Startprijs 100 EUR
Piretti, Stilleven met bloemen 1130
Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR
Gussichs ? Oude rabbijn 1143
Gussichs ? Oude rabbijn
Startprijs 100 EUR
K. Haverkamp, Brits-Indië 1145
K. Haverkamp, Brits-Indië
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn 1146
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 100 EUR
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht 1160
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
H.C. Kranenburg, Hollands landschap 1170
H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Winkelburg, Landschap met  fazanten/korenschoven 1185
Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal  1192
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Startprijs 100 EUR
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij 1199
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR
Bram Steenhagen,  Herberg met 17e eeuwse figuren 1225
Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo 1232
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startprijs 100 EUR
Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten 1238
Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startprijs 100 EUR
P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind 1246
P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind
Startprijs 100 EUR
Ikoon, Maria met kind 1248
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 100 EUR
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1251
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Startprijs 100 EUR
Monogram F.B., Stilleven met appels 1263
Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief 1302
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR
Solt ? Marktgezicht met vrouwen 1311
Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1319
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Portret heer 1321
Ongesigneerd, Portret heer
Startprijs 100 EUR
A.G. Benz, Figuren en paarden bij hoeve 1367
A.G. Benz, Figuren en paarden bij hoeve
Startprijs 100 EUR
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1372
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Startprijs 100 EUR
Grote landkaart 1380
Grote landkaart
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Vaas met rozen  1386
Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1387
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 100 EUR
Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw 1389
Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw
Startprijs 100 EUR
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser 1403
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 100 EUR
J. de Groot (8x), Etsen  1426
J. de Groot (8x), Etsen
Startprijs 100 EUR
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem 1432
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 100 EUR
G.H. Breitner, Twee rustende paarden 1442
G.H. Breitner, Twee rustende paarden
Startprijs 100 EUR
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren 1448
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
S. Pollentine, Mussen op tak 1458
S. Pollentine, Mussen op tak
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Mata Hari 1459
Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR
W. Moes, Schepen op Zuiderzee 1473
W. Moes, Schepen op Zuiderzee
Startprijs 100 EUR
3x Byzantijnse ikonen 1497
3x Byzantijnse ikonen
Startprijs 100 EUR