Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesig., Dame in interieur 1312
Ongesig., Dame in interieur

Resultaat:

80 EUR

Anton Heyboer, Dikke dame op strand 1308
Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen 1301
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1296
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht 1295
M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen 1292
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1283
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond 1275
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis 1250
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Achterglas-schildering, ca. 1915 1240
Achterglas-schildering, ca. 1915

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

Resultaat:

80 EUR

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo 1232
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen 1222
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen 1181
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid. gesign.,  mogelijk Joël Thézard 1150
Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard

Resultaat:

120 EUR