Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met aap 1193
Ongesigneerd, Interieur met aap

Resultaat:

1.100 EUR

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1194
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR
Coldewey, Romantisch landschap 1195
Coldewey, Romantisch landschap
Startprijs 300 EUR
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'. 1196
M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 250 EUR
Onduid. gesign., Naakte dame 1197
Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 80 EUR
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk  1198
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 80 EUR
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij 1199
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand 1200
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR
Gravure , Vue de Siam, 1201
Gravure , Vue de Siam,
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij strohut 1202
Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR
Antieke landkaart Groningen 1203
Antieke landkaart Groningen
Startprijs 160 EUR
Louis Soonius, Italiaanse vrouw met kruik... 1204
Louis Soonius, Italiaanse vrouw met kruik...
Startprijs 850 EUR
V. de Buck, Boten op zee 1205
V. de Buck, Boten op zee
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien 1206
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien

Resultaat:

225 EUR

Wim Boost, 6 Aquarellen 1207
Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 150 EUR
Gerard van Keulen, Joodse gravure 1208
Gerard van Keulen, Joodse gravure
Startprijs 50 EUR
Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond 1209
Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 120 EUR
H. Rijkers, Hollands landschap 1210
H. Rijkers, Hollands landschap
Startprijs 80 EUR
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1211
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR
Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie 1212
Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw 1213
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Voorouders portret, China 1214
Voorouders portret, China

Resultaat:

100 EUR

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1215
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1216
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

100 EUR

Clemens Briels, Antipodes figuren 1217
Clemens Briels, Antipodes figuren
Startprijs 300 EUR
Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt 1218
Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Josef Israëls, Vrouw voor venster 1219
Josef Israëls, Vrouw voor venster

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1220
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Guilliaume Corneille, Vogel in lucht 1221
Guilliaume Corneille, Vogel in lucht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen 1222
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen

Resultaat:

50 EUR

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988 1223
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Startprijs 60 EUR
Ton Schulten, Coulissen landschap 1224
Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 160 EUR
Bram Steenhagen,  Herberg met 17e eeuwse figuren 1225
Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen. 1226
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.

Resultaat:

205 EUR

H. Brood, Figuur bij palmen 1227
H. Brood, Figuur bij palmen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x oude/antieke Japanse houtsnedes  1228
2x oude/antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

70 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1229
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht 1230
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 140 EUR
B. Janssen, Joris en de draak 1231
B. Janssen, Joris en de draak
Startprijs 140 EUR
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo 1232
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startprijs 100 EUR
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard 1233
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1234
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos 1235
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1236
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

Resultaat:

80 EUR

Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten 1238
Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startprijs 100 EUR
J. Braakensiek, Prinsjesdag 1239
J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Achterglas-schildering, ca. 1915 1240
Achterglas-schildering, ca. 1915

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen 1241
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen

Resultaat:

200 EUR

Soedarno, Indonesische tempel met figuren 1242
Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR
Verso onduid., Malchin ? Twee vissersjongens 1243
Verso onduid., Malchin ? Twee vissersjongens
Startprijs 300 EUR
Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ? 1244
Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ?
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap 1245
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap

Resultaat:

250 EUR

P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind 1246
P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hollandse school, Rustplaats paarden en figuren 1247
Hollandse school, Rustplaats paarden en figuren

Resultaat:

100 EUR

Ikoon, Maria met kind 1248
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis 1250
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis

Resultaat:

70 EUR

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1251
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Startprijs 100 EUR
Bouvier, Glazen vaas met bloemen 1252
Bouvier, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 120 EUR
Wim van Norden, Haven Rotterdam 1253
Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit 1254
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit

Resultaat:

250 EUR

2x Herman Krikhaar, Cobra 1255
2x Herman Krikhaar, Cobra
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij  lantaarnlicht 1256
Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR
Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling 1257
Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling
Startprijs 300 EUR
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1258
Jan te Wierik, Abstract figuratief
Startprijs 300 EUR
Pawel Czernecki, Musculair vrouwelijk naakt 1259
Pawel Czernecki, Musculair vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR
J. Slot, Amsterdamse gracht 1260
J. Slot, Amsterdamse gracht
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur  1261
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur
Startprijs 80 EUR
Monogram VoH, Boerderij bij nacht 1262
Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR
Monogram F.B., Stilleven met appels 1263
Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien 1264
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1265
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
De Koning, Boer bij paardenkar 1266
De Koning, Boer bij paardenkar
Startprijs 120 EUR
A. van Gilst. Rotterdamse haven 1267
A. van Gilst. Rotterdamse haven
Startprijs 400 EUR
Verkocht
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij 1268
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij

Resultaat:

325 EUR

Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond 1269
Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond
Startprijs 225 EUR
Verkocht
H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

Resultaat:

150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter 1271
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startprijs 180 EUR
Hans Innemee, Side by side 1272
Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel 1273
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Startprijs 75 EUR
F.H. Hallmann/Hullmann, Figuren aan het oogsten 1274
F.H. Hallmann/Hullmann, Figuren aan het oogsten
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond 1275
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond

Resultaat:

85 EUR

naar Neuhuys 1276
naar Neuhuys
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Keith Haring, Lucky Strike 1277
Keith Haring, Lucky Strike

Resultaat:

250 EUR

Anton Heyboer, Spettervrouw 1278
Anton Heyboer, Spettervrouw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

Resultaat:

185 EUR

Icoon 1280
Icoon
Startprijs 70 EUR
Icoon met messing  1281
Icoon met messing
Startprijs 60 EUR
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'. 1282
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1283
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'

Resultaat:

95 EUR

J.C. Roelandse, Roeiboot in poldersloot 1284
J.C. Roelandse, Roeiboot in poldersloot
Startprijs 65 EUR
J. Ates,  Figuren in roeiboot in zonnig landschap 1285
J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startprijs 65 EUR
Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot 1286
Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Ongesig., Landschap bij avond 1287
Ongesig., Landschap bij avond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B.H. Bolink, Twents landschap 1288
B.H. Bolink, Twents landschap

Resultaat:

100 EUR