Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiquarische prent Lonneker 1385
Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Vaas met rozen  1386
Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1387
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 100 EUR
Lot Chinese kunstwerken 1388
Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw 1389
Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Meinert Volkers, Portret vrouw 1390
Meinert Volkers, Portret vrouw

Resultaat:

100 EUR

Henry Saint Claire. Meisje met hoed en zeilboot op strand 1391
Henry Saint Claire. Meisje met hoed en zeilboot op strand
Startprijs 500 EUR
Anton Funke, Vaas met asters 1392
Anton Funke, Vaas met asters
Startprijs 350 EUR
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie 1393
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 60 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1394
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 30 EUR
J. de Groot, 4 Etsen 1395
J. de Groot, 4 Etsen
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom 1396
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 60 EUR
Ikoon, circa 1880 1397
Ikoon, circa 1880
Startprijs 60 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1398
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesign., Stilleven bloempotten 1399
Ongesign., Stilleven bloempotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen 1400
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek affiche, Cartes a Jouer 1401
Antiek affiche, Cartes a Jouer

Resultaat:

90 EUR

Piet Snel, Maanvissen 1402
Piet Snel, Maanvissen
Startprijs 50 EUR
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser 1403
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 100 EUR
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1404
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Startprijs 150 EUR
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf 1405
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel 1406
J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel

Resultaat:

60 EUR

3x Religieuze steendrukken  1407
3x Religieuze steendrukken
Startprijs 50 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1408
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis 1409
Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek  1410
Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek

Resultaat:

70 EUR

P. van Noort, Boerenhuisje 1411
P. van Noort, Boerenhuisje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1412
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke stadsplattegronden 1413
2x Antieke stadsplattegronden

Resultaat:

45 EUR

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1414
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Spelende poes 1415
Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1416
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

50 EUR

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien 1417
Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 80 EUR
Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond 1418
Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond
Startprijs 80 EUR
H.F. ter Beek, Paddestoelen 1419
H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland 1420
Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht 1421
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Twee stillevens op metaal geschilderd 1422
Twee stillevens op metaal geschilderd

Resultaat:

400 EUR

A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis 1423
A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis
Startprijs 150 EUR
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen 1424
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startprijs 70 EUR
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1425
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
J. de Groot (8x), Etsen  1426
J. de Groot (8x), Etsen
Startprijs 100 EUR
J. de Groot (2x), Ets + tekening 1427
J. de Groot (2x), Ets + tekening
Startprijs 50 EUR
J. de Groot (6x), Etsen 1428
J. de Groot (6x), Etsen
Startprijs 80 EUR
J. de Groot (4x), 2x Ets + 2x tekening 1429
J. de Groot (4x), 2x Ets + 2x tekening
Startprijs 60 EUR
J. de Groot (4x), Aquarellen  1430
J. de Groot (4x), Aquarellen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gerard Krol, Vaas met bloemen 1431
Gerard Krol, Vaas met bloemen

Resultaat:

70 EUR

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem 1432
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel 1433
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
De Kat, Vrouwelijk naakt 1434
De Kat, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Latour, Vrouwelijk naakt 1435
Latour, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

120 EUR

5x Duitse kunstwerken 1436
5x Duitse kunstwerken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5x Mode prenten, 19e eeuw 1437
5x Mode prenten, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

3x Duitse werken 1438
3x Duitse werken
Startprijs 50 EUR
4x Duitse werken 1439
4x Duitse werken
Startprijs 50 EUR
4x Duitse school, divers 1440
4x Duitse school, divers
Startprijs 80 EUR
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera 1441
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera
Startprijs 50 EUR
G.H. Breitner, Twee rustende paarden 1442
G.H. Breitner, Twee rustende paarden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren 1443
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren

Resultaat:

120 EUR

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom 1444
T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 60 EUR
W. Ruiter, Winter landschap 1445
W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 125 EUR
P.A. Nijgh, Twentse boerderij 1446
P.A. Nijgh, Twentse boerderij
Startprijs 70 EUR
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto 1447
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren 1448
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
M. Plückenbaum, Kitten met een bij 1449
M. Plückenbaum, Kitten met een bij
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren 1450
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren

Resultaat:

75 EUR

Meinert Volkers, Sakti 1963 1451
Meinert Volkers, Sakti 1963
Startprijs 60 EUR
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1452
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht 1453
Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt 1454
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Erotische danseres 1455
Anton Heyboer, Erotische danseres

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1456
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

120 EUR

J. van Lingen, Riviergezicht Seine Parijs 1457
J. van Lingen, Riviergezicht Seine Parijs
Startprijs 150 EUR
S. Pollentine, Mussen op tak 1458
S. Pollentine, Mussen op tak
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Mata Hari 1459
Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder 1460
Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder

Resultaat:

60 EUR

Achter-glas schilderij, Vogel met bessen 1461
Achter-glas schilderij, Vogel met bessen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard 1462
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed 1463
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed

Resultaat:

50 EUR

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard 1464
C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Van der Neer, Portret van rabijn 1465
Van der Neer, Portret van rabijn

Resultaat:

150 EUR

Onduid. gesig., Portret oude heer 1466
Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'. 1467
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten 1468
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 60 EUR
2x Landkaarten, 16e eeuw 1469
2x Landkaarten, 16e eeuw
Startprijs 70 EUR
2x P.A. Nijgh, Etsen 1470
2x P.A. Nijgh, Etsen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Monogram G.E. , Duits berglandschap 1471
Monogram G.E. , Duits berglandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Antieke gravures 1472
5x Antieke gravures

Resultaat:

80 EUR

W. Moes, Schepen op Zuiderzee 1473
W. Moes, Schepen op Zuiderzee
Startprijs 100 EUR
A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc. 1474
A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc.
Startprijs 75 EUR
Verkocht
E. Koster, Hollands stadsgezicht 1475
E. Koster, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

450 EUR

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen  1476
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Engelse gravure 1477
Engelse gravure

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
F. Boucler, Rode ets 1478
F. Boucler, Rode ets

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures 1479
2x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk 1480
2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk

Resultaat:

60 EUR