J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman, Hengelo. Gedetailleerde geschilderde kopie naar een oude meester. Hollandse rivierbocht met 17e - 18e eeuwse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuwse pendant. Eén maal wandelende jonge vrouw met peren. Eén maal jonge vrouw met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.