36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Onduid. gesig., Edelhert in landschap 1097
Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Startprijs 150 EUR
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot 1098
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot

800 EUR

Perzisch schilderij ivoor 1099
Perzisch schilderij ivoor

80 EUR

Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren 1100
Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren

100 EUR

J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand 1101
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand

330 EUR

Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie 1102

225 EUR

Kees van Loon, Landschap met ruiter 1103
Kees van Loon, Landschap met ruiter

150 EUR

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad 1104
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR
Wetering de Rooy, Riviergezicht 1105
Wetering de Rooy, Riviergezicht
Startprijs 425 EUR
Evert Moll, Vaas met bloemen 1106
Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Schaal met bloemen 1107
Evert Moll, Schaal met bloemen
Startprijs 400 EUR
C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij 1108
C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij

90 EUR

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1109
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien 1110
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien

150 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met figuren 1111
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met spelende kinderen 1112
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 300 EUR
Meinert Volkers, Portret van een vrouw 1113
Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR
Meinert Volkers, Kan met rozen 1114
Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 60 EUR
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'. 1115
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 700 EUR
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind 1116
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind

700 EUR

Brotsky 1964, Stilleven 1117
Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld 1118
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 100 EUR
4x 18e Eeuwse gravures 1119
4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 180 EUR
5x 18e Eeuwse gravures 1120
5x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 200 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1121
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR
4x Minituur schilderij 1122
4x Minituur schilderij

200 EUR

135 EUR

G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen 1124
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen

110 EUR

G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919 1125
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919

140 EUR

T. Anconé, Stilleven met paddestoelen 1126
T. Anconé, Stilleven met paddestoelen
Startprijs 100 EUR
C. Cornelisz, Brood 1127
C. Cornelisz, Brood
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Kersen 1128
C. Cornelisz, Kersen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Divers fruit 1129
C. Cornelisz, Divers fruit
Startprijs 100 EUR
Piretti, Stilleven met bloemen 1130
Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR
Renée Keuller, Boer met paardenspan 1131
Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 120 EUR
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel 1132
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel
Startprijs 750 EUR
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc. 1133
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Startprijs 80 EUR
Karl Homburg, Gezicht op Praag 1134
Karl Homburg, Gezicht op Praag
Startprijs 550 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1135
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 60 EUR
Peter Paul Müller, Landschap kerk, herder met schapen 1136
Peter Paul Müller, Landschap kerk, herder met schapen
Startprijs 900 EUR
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1137
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc. 1138
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.

200 EUR

Aris Knikker, Huizen langs vaart 1139
Aris Knikker, Huizen langs vaart

160 EUR

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht 1140
Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 150 EUR
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc. 1141
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.
Startprijs 500 EUR
Gerard Baksteen, Landschap met molens 1142
Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 300 EUR
Gussichs ? Oude rabbijn 1143
Gussichs ? Oude rabbijn
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Indonesische vrouw 1144
Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR
K. Haverkamp, Brits-Indië 1145
K. Haverkamp, Brits-Indië
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn 1146
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht 1147
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht 1148
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht

130 EUR

Reint Withaar, Landschap met eenden 1149
Reint Withaar, Landschap met eenden
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesign.,  mogelijk Joël Thézard 1150
Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard

120 EUR

Hakon Bjarke Thorsen ?, Landschap met vliegende eenden 1151
Hakon Bjarke Thorsen ?, Landschap met vliegende eenden
Startprijs 750 EUR
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond 1152
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 150 EUR
A.J. Heiligenstadt , Steeg in Dresden 1153
A.J. Heiligenstadt , Steeg in Dresden
Startprijs 400 EUR
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap 1154
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

250 EUR

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar 1156
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Startprijs 300 EUR
Van der Plas, Hollands strandgezicht 1157
Van der Plas, Hollands strandgezicht
Startprijs 560 EUR
H. van Meegeren, Drie figuren 1158
H. van Meegeren, Drie figuren
Startprijs 500 EUR
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1159
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Startprijs 60 EUR
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht 1160
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen 1161
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen
Startprijs 60 EUR
17e Eeuws herenportret 1162
17e Eeuws herenportret

200 EUR

Monogram B.C.K., Bergachtig landschap 1163
Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR
Constant Artz, Hollands wintergezicht 1164
Constant Artz, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1165
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen 1166
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR
Monogram J.B., Vaas met bloemen 1167
Monogram J.B., Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid 1168
P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid

80 EUR

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats 1169
Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR
H.C. Kranenburg, Hollands landschap 1170
H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster 1171
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster

100 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

200 EUR

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

300 EUR

Hans Innemee, The great surprise 1174
Hans Innemee, The great surprise
Startprijs 425 EUR
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen 1175
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Bulldog met kluif 1176
Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 80 EUR
J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

190 EUR

Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren 1178
Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900 1179
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900

220 EUR

2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

100 EUR

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen 1181
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen

70 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees 1182
Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees
Startprijs 70 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1183
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel 1184
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR
Winkelburg, Landschap met  fazanten/korenschoven 1185
Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 100 EUR
C. Cornelisz, Citroen 1186
C. Cornelisz, Citroen

80 EUR

C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

100 EUR

A. Gignac of Signac, Damesportret 1188
A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren 1189
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren

250 EUR

F. van den Duck, Mand met bloemen 1190
F. van den Duck, Mand met bloemen
Startprijs 500 EUR
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar 1191

475 EUR

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal  1192
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Startprijs 100 EUR