Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver 870
Lot zilver

Resultaat:

115 EUR

Zilveren gedenklepel 871
Zilveren gedenklepel
Startprijs 60 EUR
2 Zilveren bordjes 872
2 Zilveren bordjes
Startprijs 60 EUR
Zilveren schaal bewerkte rand 873
Zilveren schaal bewerkte rand
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 874
Zilveren schaal

Resultaat:

100 EUR

Zilveren kandelaar 875
Zilveren kandelaar
Startprijs 60 EUR
Zilveren strooilepel 876
Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delige vergulde suiker/thee set 877
3-Delige vergulde suiker/thee set

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren vismes 878
Zilveren vismes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tassa op zilveren voet 889
Tassa op zilveren voet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Zilveren klontentang 890
2x Zilveren klontentang

Resultaat:

60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 891
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR
3 Zilveren lepels 892
3 Zilveren lepels
Startprijs 45 EUR
Verkocht
4 Zilveren zoutvaatjes 893
4 Zilveren zoutvaatjes

Resultaat:

80 EUR

Zilveren schaal op voet 894
Zilveren schaal op voet
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren strooibus 895
Zilveren strooibus

Resultaat:

135 EUR

Zilveren borstel en kam 896
Zilveren borstel en kam
Startprijs 20 EUR
Zilveren apostellepel 897
Zilveren apostellepel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Massieve zilveren sauslepel 898
Massieve zilveren sauslepel

Resultaat:

40 EUR

Zilveren sauslepel 899
Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst met bolglas 900
Zilveren fotolijst met bolglas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote plated cassette 913
Grote plated cassette

Resultaat:

70 EUR

2 Kandelaren, zilver en plated 914
2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 45 EUR
Zilveren roomstel 915
Zilveren roomstel
Startprijs 45 EUR
Lot zilver 916
Lot zilver
Startprijs 35 EUR
Cassette met 12 zilveren lepeltjes 917
Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR
Sigarenkoker met zilver 2038
Sigarenkoker met zilver
Startprijs 100 EUR