Oude vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.