Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen boeddhistische figuren naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha staande op lotusbloem. Veel patina, rest polychromie. Gemerkt op rug. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken beeld. Met dubbelzijdige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Jongen balanceert op kruik. Door Francesco Parente. 1885 - 1969. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.