Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen boeddha 5144
Bronzen boeddha

Resultaat:

80 EUR

Bronzen jongen met degen 5145
Bronzen jongen met degen
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Jongen met sabel 5146
Bronzen figuur, Jongen met sabel
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer 5147
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer
Startprijs 200 EUR
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste 5148
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groot beeld, Ruiter te paard 5149
Groot beeld, Ruiter te paard

Resultaat:

190 EUR

Bronzen figuur, W. Picciole 5150
Bronzen figuur, W. Picciole
Startprijs 160 EUR
Barok Heilige figuur 5151
Barok Heilige figuur
Startprijs 140 EUR
2x Oosterse bronzen figuren 5152
2x Oosterse bronzen figuren
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Bronzen tabakspijphouder, ca. 1920 5153
Bronzen tabakspijphouder, ca. 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Jager met jachthonden 5154
Art Deco beeld, Jager met jachthonden

Resultaat:

275 EUR

Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw 5155
Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Schoorsteenveger 5156
Bronzen figuur, Schoorsteenveger
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Jongen met bandoneon 5157
Bronzen figuur, Jongen met bandoneon
Startprijs 100 EUR
Chinese boeddha 5158
Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel 5159
Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel

Resultaat:

100 EUR

Lot metalen figuren 5160
Lot metalen figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Heilige figuren, 20e eeuw. 5161
2 Heilige figuren, 20e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Antiek Romeins figuur 5162
Antiek Romeins figuur
Startprijs 35 EUR
Antiek gipsen figuur 5163
Antiek gipsen figuur
Startprijs 35 EUR
2 x Oosterse figuren. 5164
2 x Oosterse figuren.
Startprijs 200 EUR