Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse figuur, Soir D'ete par Rancoulet. Jongen met sprokkelhout. Compositie metaal met houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen reiger op ijzeren basement. Deels verguld. Toegeschreven aan Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks divers oud/antiek brons. 19e - 20e Eeuw. Eén Japanse vaas, beschadigd. Eén boeddha. Eén Chinese wierookbrander. Eén lachende boeddha. Eén Chinees varken. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijk/...
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hecht gezin. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen buste. Gesigneerd Ch. Uebé. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Springende haas op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen boeddhistische figuren naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta sculptuur. Man met stier. Bronskleurige polychromie. Circa 1900. Staart gerestaureerd. Monogram E.J.M. Afmeting: 34 x 60 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde Amerikaanse antieke bronzen cowboy op steigerend paard met revolver. Door C.M. Russel. Charles Marion Russel. 1864 - 1926. Na-gietsel, Nr. 3219. Afmeting: 29 cm. In goede staat.