Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse figuur, Soir D'ete par Rancoulet. Jongen met sprokkelhout. Compositie metaal met houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen reiger op ijzeren basement. Deels verguld. Toegeschreven aan Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks divers oud/antiek brons. 19e - 20e Eeuw. Eén Japanse vaas, beschadigd. Eén boeddha. Eén Chinese wierookbrander. Eén lachende boeddha. Eén Chinees varken. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijk/...
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hecht gezin. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen buste. Gesigneerd Ch. Uebé. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Springende haas op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen boeddhistische figuren naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta sculptuur. Man met stier. Bronskleurige polychromie. Circa 1900. Staart gerestaureerd. Monogram E.J.M. Afmeting: 34 x 60 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde Amerikaanse antieke bronzen cowboy op steigerend paard met revolver. Door C.M. Russel. Charles Marion Russel. 1864 - 1926. Na-gietsel, Nr. 3219. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met schoffel. Door Schmidt Felling. 1835 - 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: Ontsteltenis. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen herder. Circa 1900. J. Menque. Jean Marie Menque. 1855 - 1949. Mooie patina. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Geknevelde man. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Japans bronzen Geisha met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Sven Lindhart. 1898 - 1989. Grote terracotta baby. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.
Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken krijger met restvergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuws notenhouten houtgestoken heilige figuur. Eén vinger gelijmd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figurengroep. Twee vechtende amors met boog en hert op de bodem. Nr. 1154 Belgium. Gesigneerd Cano ?. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Donker gepatineerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken leeuw. Geglazuurd en gesigneerd Mateni. Afmeting: 31 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse houtgestoken heilige figuur. Aantal vingers missen, verder goed. Afmeting: 48 cm.
Antiek plated figuur door H. Moreau. 1832 - 1927. Liefdespaar onder palmblad. Compositie metaal op zwart houten basement. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Amor op marmeren basement. Circa 1900. Gesigneerd Nick en gietstempel S + W. Mogelijk Ludwig Nick. 1873 - 1936. Duitsland. Afmeting: 42,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.