Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 42 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken engel met luit (snaarinstrument), polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse bronzen Indiaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Zuid-Europese Barok putti's met originele polychromie. Musicerend. Italië/Spanje? Afmeting: circa 51 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met meisje. Gesigneerd J. Gomes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Dikke dame, op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F.F. Roubaud. Felix Francois Roubaud. 1825 - 1876. Man met bakkebaarden. Mooie patina. In goede staat.
Twee bronzen golfspelers in 30-er jaren stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Grote bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ellie Nadelman. Man met hoed. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd antiek bronzen figuur. Jongen bij hond. Circa 1870. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met swastika op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde vergulde bronzen Pierrot met gitaar. De Wever? gesigneerd. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten gestoken heiligbeeld. Circa 1900. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen adelaars buste op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha staande op lotusbloem. Veel patina, rest polychromie. Gemerkt op rug. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bronzen hoofd. Gesigneerd Modligiani. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.
Bronzen kraai op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Jongen balanceert op kruik. Door Francesco Parente. 1885 - 1969. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken beeld. Met dubbelzijdige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans en Indonesisch houtgesneden beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 62 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Koud beschilderde compositie metalen putti op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Egyptisch farao figuur op houten basement. Nagietsel. Circa 1900. Compositiemetaal. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie Chinese bronzen wijsheren. 20e Eeuw. Afmeting: circa 6 cm. In goede staat.
Oude vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Tennisspeler. Door Kelsey, 1970. Op travetin basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.