Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen dekselvaas. Gemerkt met paddenstoel bodemmerk. Acht coulissen met florale en figuren in landschap decors + goud decor. Met wolkachtige blauwe glazuu...
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal blauw-grijs geglazuurde vaas en een zwart-bruin geglazuurde kom. Afmeting: 17 x 11 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...
Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sierschotels met figuren in landschap decor. Eén bord heeft chip. Twee goed. Afmeting: ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.
Twee zeer grote Louis Seize-stijl porseleinen pronkvazen, handbeschilderd en met bronzen monturen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese beker gemaakt van hoorn. Afmeting: 5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Kapitale Japanse Satsuma vaas met figuren en goud decor. Twee-delig, met console. Eind 19e eeuw. Console onderrand gelijmd. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 90 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...
Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke grote handbeschilderde siervazen met goud decor en vogels etc. Circa 1900. Keramiek. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel in boom decor en tekst met signatuur. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Chinees Familie Rose porseleinen rijstkommen met bodemmerk, en optocht decor met figuren. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille Familie Rose decors. Octagonaal en gecontourneerd. Twee landschappen borden, gaaf. Eén floraal, chip rand. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In go...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm ø. In goede staat.
18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 24,2 cm ø. In goede staat.
Drie porseleinen vazen met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Gemerkt met bijenkorf. Weens? Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.