Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.
Russisch zilveren verrassings-ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Het ei heeft een scharnierend deksel en is aan de binnenkant voorzien van ...
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Kristallen tassa met geschulpte rand, waaier- en ruitslijpsel, geplaatst op een zilveren zeskantige voet, 833/000, met floraal decor. ø23x15,5cm. In goede staat.
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, gemaakt uit een trouwring met daarin een hartvormig medaillon versierd met graveerwerk. ø 24 mm totaal ca 3,6 gram. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.