Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Zeer grote messing kaarskandelaar in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing Havermaat weegschaal met mat. 1/2 Ned. kop. Afmeting: 16 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.