Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

K. Schnitzler, Damesportret
Resultaat: 275 EUR

K. Schnitzler 1818. 19e Eeuws damesportret van een rijke dame. Duitse school. Craquelé en overschilderingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 51 cm. In redelijke staat.

M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao
Resultaat: 275 EUR

M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

F. van Eerten, Havengezicht Curacao
Resultaat: 275 EUR

F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Messing verguld tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Reissecretaire, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...

Louis Seize spiegel, 18 eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.

Engelse vitrine-boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.

Engels breistoeltje
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.

Engels breistoeltje
Resultaat: 275 EUR

Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Bronzen jongen, Szczeblewesky
Resultaat: 275 EUR

Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bronzen Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Resultaat: 270 EUR

Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Resultaat: 260 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Commode met spiegel
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten spiegelcommode met volle Korintische zuilen en gemarmerd blad. Circa 1880. Afmeting: 190 x 123 x 60 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met diamant
Resultaat: 250 EUR

Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat

Brede zilveren armband, band of angels
Resultaat: 250 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met 14 gevlochten banden bevestigd aan een grote brede sluiting met veiligheid. Getekend "band of angels" Lengte 18,5 cm, breedte 26 mm. ca 213 gram. In goede staat

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met een markiesvormige rozet bezet met9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,40 crt SI-P. ø 53 ca 1,5 gram In goede staat

Bloedkoralen collier met streekslot
Resultaat: 250 EUR

Bloedkoralencollier met antieke geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden applique...

Collier met amethist, kristal en goud
Resultaat: 250 EUR

Collier bestaande uit kralen Amethist en Bergkristal, ø 10 mm. Amethistkralen, gefaceteerd, om en om met bergkristalkralen wit en geel met daartussen 50 geelgouden 585/000, stukjes. Het collier is voo...

Collier en hanger met citrien en goud
Resultaat: 250 EUR

Collier van citrienkralen met een geelgouden sluiting en hanger, 585/000.Rond geslepen citrienkralen, ø 8 mm, met gouden bolletjes en sluiting. In het midden voorzien van een rechthoekige geelgouden h...

Ongesigneerd, Paard op strand
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Janos Viski, Kippen bij strowagen
Resultaat: 250 EUR

Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A.F. Bunner, Hollandse vissersboot
Resultaat: 250 EUR

A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.