Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Klok met jachtmotief (wortelnoten) 3600
Klok met jachtmotief (wortelnoten)

Resultaat:

70 EUR

Lot Meissen porselein 6072
Lot Meissen porselein
Startprijs 260 EUR
Friese staartklok 3593
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5x Duits Meissen 6065
5x Duits Meissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Servies met goud decor 6058
Servies met goud decor

Resultaat:

350 EUR

4x Imari schotels 6715
4x Imari schotels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Grote Imari schotels, 19e eeuw 6708
3x Grote Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

2x Meissen kaarskandelaren 6701
2x Meissen kaarskandelaren
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Weense regulateur, 1860 3557
Weense regulateur, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3550
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas met herten 6029
Chinese vaas met herten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw 6022
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Antieke Franse pendule 3543
Antieke Franse pendule
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zakkroonluchter, 1880 2170
Zakkroonluchter, 1880

Resultaat:

350 EUR

12-Lichts koperen kroonluchter, 1900 2163
12-Lichts koperen kroonluchter, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Imari pagode wierookbrander 6015
Imari pagode wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Electrische ijzeren haard 2156
Electrische ijzeren haard
Startprijs 40 EUR
Yi Xing potje 6665
Yi Xing potje
Startprijs 70 EUR
Antieke emmer + kolenstoof 2113
Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 60 EUR
Japanse Kutani bloempot 6658
Japanse Kutani bloempot
Startprijs 80 EUR
Empire kraankan 2106
Empire kraankan
Startprijs 80 EUR
5x Antiek kristal 5539
5x Antiek kristal
Startprijs 40 EUR
2x Porseleinen uilen 6651
2x Porseleinen uilen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijstje 349
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

70 EUR