Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
12 Persoons plated WMF bestek, overcompleet met o.a. tafel- dessert- en viscouvert, soeplepel, taartschep, vleesvorkjes pasteischep. Het bestek is voorzien van een rond gecontourneerd heft.
Groot oud Perzisch kleed, Siwas met florale decors en fabeldieren. Diverse kleuren. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en grillig gevormde bloedkoraal, 4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting ...
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.