Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.
Een zilveren broche en lipstickhouder, 833/000. Een streekbroche, rond model met knoppen, ø 55mm, en een achtkantige lipstickhouder versierd met graveerwerk. 5x1cm. In goede staat
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Riem gemaakt uit metaal met uitgewerkte pauw en floraal decor. Breedte 4,5-8cm. Lengte 84 cm. Enkele ogen ontbreken en diverse scheurtjes in de schakels. Redelijke staat
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw
Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één horloge met ketting en een kast versierd met lijnenpatroon, ø51 mm, voorzien van zilveren ketting, en een horloge met rose randen met guilloche bewerking en car...
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.