Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Duitse antieke notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met gegraveerde plated wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat