Vier colliers van edelstenen, met o.a. koraal, goudsteen, lapis en granaat. diverse lengtes
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Brede zilveren klemband, 800/000, verlopend in breedte versierd met lijnenpatroon en bladmotieven. Op de armband zijn 3 knoppen bevestigd. 25-40mm. ca 83 gram. In goede staat
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand met voluten en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Zilveren ronde dekseldoos, scharnierend deksel versierd met een allegorische voorstelling. De rand is voorzien van een floraal decor. ø9x4cm. ca 131 gram.
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met acht-kantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. Scharnier ...
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet in de vorm van een bloem, ø 10 mm, bezet met 9 diamanten, totaal ca 0,15 crt. ø54. ca2,1 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...
Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren deksel m...
Geelgouden broche, 585/000, ovaal model bezet met granaten. Grootte 23x18mm, ca 3,6 gram. In goede staat
Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...
Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.