Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kaarskandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar,835/000, gegoten versierd met voluten, rasterwerk, krullen en floraal decor. MT.: vermoedelijk Christoph Widmann, Pforzheim ø9x10cm. ca 144 gram.

Zilveren molen (groot)
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren molen, 833/000, met draaiende wieken. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam, jl.:G:1941. 21 cm. ca 227 gram. In goede staat

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)
Resultaat: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel 1777, Dordrecht
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Militaire helmen WO II
Resultaat: 70 EUR

Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Duitse SS-band WO II
Startprijs 25 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

4x Duitse WO II spelden
Resultaat: 60 EUR

Vier Duitse WO II spelden. Onder andere: Tankdivisie, marine, luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Lot WO II Sammler Anfertigungen
Resultaat: 90 EUR

Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

3x Antieke WO II orden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

8x WO II emblemen
Resultaat: 110 EUR

Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonne schotel
Resultaat: 60 EUR

Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Parelcollier bruintinten
Startprijs 35 EUR

Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.

Japanse spiegel
Startprijs 110 EUR

Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.

Granaatketting
Startprijs 75 EUR

Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...

Zilveren klemarmband met klauwen
Startprijs 75 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, gemaakt uit klauwen. breedte 8-22mm. ø60x45 mm. ca 53 gram. In zeer goede staat

Gouden strikbroche/hanger
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...

Gouden oorknoppen met diamant
Startprijs 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...

Zilveren soeplepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.

3x Duitse vazen
Startprijs 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

3x Antiek koperwerk, 1900
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.