Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Oude Indiase sabel met versierde lemmet, florale en sanscriet decor. 20e Eeuw. Met velours beklede schede. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met gegraveerde lemmet. Vernikkeld. Met velours beklede schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met half bolle schakels voorzien van een gematteerde bewerking met glimmende cirkels. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5 mm. lengte 43 cm. Ca 19,8 gram. In goede ...
Zilveren gevlochten collier, 835/000, met ronde schakels verlopend in grootte. Lengte 53 cm Breedte 5-10mm.ca 22,5 gram In goede staat
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met muntjes. Jasseroncollier versierd met 1 dollar muntjes ( 24 stuks) lengte 42 cm. ca 22,7 gram. In goede staat
Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.
Fraai uitgewerkt schmuckcollier uit geelmetaal, similie en lichtblauwe stenen. In goede staat
Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.
Zilveren 835/000 ijslepel met getorste steel en heft met Haags lofje. Voorzien van winkeliersmerk W. Voet en Zonen. Mr. D. van Outvorst & Zn. - Amsterdam. jl: X: 1907. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa ...
Drie zilveren vleesvorken met fraaie floraal gedreven zilveren heften. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Zilveren 835/000 kinderlepel, steel met twee-zijdig rondfilet, initialen ML. Zilverfabriek Voorschoten. Anno 1925. En een 835/000 zilveren lepel, steel met puntfilet, initialen A.L.B. Mr. Gerritsen en...
Twee zilveren collier, 835/000, een fijn slangen Y-collier versierd met zilveren en lapis lazuli bollen, 42 cm, en een collier met vierkante schakel versierd met zilveren bewerkte en jade kralen. 80 c...
Plated bestek met diverse soorten kaasmessen, vorkjes en 2 kurketrekkers.
Zilveren ring, 925/000, met stenen. Zilveren ring uit gewikkeld draad met vierkante, rond en ovale zetkasten bezet met oranje bruine stenen. Breedte 37 mm. ø53 ca 24,9 gram. Gedragen, in goede staat
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Waaiermodel met 4 peervormig geslepen zirconia's en diverse zirconia's pavé gezet. Ringkop 27x32mm, ø55/56 ca 11,6 gram Nieuw
Fraaie zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Slagring in het midden bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 7 mm, Breedte 11 mm. ø 50/51 ca 6 gram. Nieuw
Lot bestekdelen met deels een zilveren heft, een strooilepels met bewerkte zilveren heft en een kaasmes met zilveren hertfiletheft. 4 mesjes met plated heft en een sardinevork. In goede staat
Zilveren gedenklepel, 830/000, met gecontourneerde steel voorzien van bloem en strikdecor. 22,5x6cm. ca 83 gram. In goede staat
Collier en oorclips met witte en donkere grijze parels, ø 7 mm, gemaakt uit schelp, voorzien goud op zilveren sluiting en clips. Lengte 60 cm.
Zilveren set, 925/000, met een Y-collier met 2 peervormige zoetwaterparels en een paar oorknoppen met platte zoetwaterparels, ø9 mm. Lengte 42 cm. Nieuw
Collier van bloedkoralentakjes, verlopend in grootte. 7-30mm, lengte 44 cm. ca 36 gram.
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.