Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren sieraden, 5x 983
Zilveren sieraden, 5x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Japanse houtsnedes 1141
2x Japanse houtsnedes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Japanse houtsnedes 1142
3x Japanse houtsnedes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ids Wiersma, Landschap met fuik 1150
Ids Wiersma, Landschap met fuik

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Russische school, Refused desires 1176
Russische school, Refused desires

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond 1187
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond

Resultaat:

150 EUR

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1191
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Gravures, 17e - 18e eeuw 1247
2x Gravures, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Jongensportret 1268
Onduid. gesign., Jongensportret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht 1308
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Westerik, Familie 1314
C. Westerik, Familie

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Miniatuur schilderij op ivoor 1325
3x Miniatuur schilderij op ivoor

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1458
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Apothekers weegschaal, 1920 2025
Apothekers weegschaal, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Indonesische kris 2065
Indonesische kris

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2115
Staande petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing verguld tafelstuk 2127
Messing verguld tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot antiek tin, 5x 2150
Lot antiek tin, 5x

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Koperen lampen, divers 2175
3x Koperen lampen, divers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bijbel 2191
Antieke bijbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Duitse viool 2209
Antieke Duitse viool

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Brons verguld Toetanchamon masker 2293
Brons verguld Toetanchamon masker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Stukken hars met insect insluitsel 2318
2 Stukken hars met insect insluitsel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Brok rood koraal 2357
Brok rood koraal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot antieke beursen 2372
Lot antieke beursen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Pijp + kruithoorn 2390
Pijp + kruithoorn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2399
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Tiffany raamhangers 2409
2x Tiffany raamhangers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Telescoopkijker, ca. 1900 2501
Telescoopkijker, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2503
Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Koperen aker, 18e - 19e eeuw 2529
Koperen aker, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek Londane sabel 2704
Antiek Londane sabel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
8x WO II emblemen 2730
8x WO II emblemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot WO II Sammler Anfertigungen 2735
Lot WO II Sammler Anfertigungen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse helm, WO II 2775
Duitse helm, WO II

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Munten album 2914
Munten album

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3545
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Klok met jachtmotief (wortelnoten) 3600
Klok met jachtmotief (wortelnoten)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Junghans tafelklokje , 1900 3603
Antiek Junghans tafelklokje , 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3652
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3654
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse marmeren pendule 3655
Antieke Franse marmeren pendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3657
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, ca. 1890 3661
Franse reiswekker, ca. 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse pendule onder stolp 3662
Franse pendule onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Klokje onder stolp 3664
Klokje onder stolp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gustav Becker vrijslinger, 1915 3691
Gustav Becker vrijslinger, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hollandse Barok-vitrinekast 4007
Hollandse Barok-vitrinekast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Empire secretaire, 1820 4017
Empire secretaire, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2-Zits Chesterfield bank 4037
2-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hollandse mahonie chiffoniere 4052
Hollandse mahonie chiffoniere

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie piedestal 4146
Mahonie piedestal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Korintische zuil, 1900 4149
Antieke Korintische zuil, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Spiegel, 19e eeuw 4150
Spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Empire commode 4185
Empire commode

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel, Barokstijl 4201
Goudkleurige spiegel, Barokstijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 19e eeuw 4245
Antieke spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Empire secretaire 4250
Empire secretaire

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Perzische loper, 63 x 192 cm. 4512
Perzische loper, 63 x 192 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen uiltje 5098
2x Bronzen uiltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Presse-papier (5x) 5552
Presse-papier (5x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot K.P.M. servies 6020
Groot K.P.M. servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900 6025
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas 6044
Grote Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Imari trekpot 6047
Chinese Imari trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein , 18e eeuw 6090
Lot Chinees porselein , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Imari theepot, 18e eeuws 6091
Imari theepot, 18e eeuws

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw 6094
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese boeddha van jade 6100
Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 19e eeuw 6102
Chinese pijpvaas 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Keramieken St. Lukas vaas 6150
Keramieken St. Lukas vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
12x Gemberpot (6 sets) 6179
12x Gemberpot (6 sets)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Inhuldiging bekers Wilhelmina 6200
5x Inhuldiging bekers Wilhelmina

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6207
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6234
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Herend mokka servies 6269
Herend mokka servies

Resultaat:

63 EUR

Verkocht
Twee Chinese Kang Xi gemberpotten 6303
Twee Chinese Kang Xi gemberpotten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 19e eeuw 6371
Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Japanse borden 6382
2x Japanse borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 6383
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Terracotta figuur, Vrouw 6485
Terracotta figuur, Vrouw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Japans keramiek, 6499
2x Japans keramiek,

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot Hollands keramiek 6522
Lot Hollands keramiek

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bisquit figuur, Kind met meikever 6582
Bisquit figuur, Kind met meikever

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Celadon vaas 6690
Celadon vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 5
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR