Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Collier van bloedkoralentakjes, verlopend in grootte. 7-30mm, lengte 44 cm. ca 36 gram.
Zilveren set, 925/000, met een Y-collier met 2 peervormige zoetwaterparels en een paar oorknoppen met platte zoetwaterparels, ø9 mm. Lengte 42 cm. Nieuw
Collier en oorclips met witte en donkere grijze parels, ø 7 mm, gemaakt uit schelp, voorzien goud op zilveren sluiting en clips. Lengte 60 cm.
Zilveren gedenklepel, 830/000, met gecontourneerde steel voorzien van bloem en strikdecor. 22,5x6cm. ca 83 gram. In goede staat
Lot bestekdelen met deels een zilveren heft, een strooilepels met bewerkte zilveren heft en een kaasmes met zilveren hertfiletheft. 4 mesjes met plated heft en een sardinevork. In goede staat
Fraaie zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Slagring in het midden bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 7 mm, Breedte 11 mm. ø 50/51 ca 6 gram. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Waaiermodel met 4 peervormig geslepen zirconia's en diverse zirconia's pavé gezet. Ringkop 27x32mm, ø55/56 ca 11,6 gram Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met stenen. Zilveren ring uit gewikkeld draad met vierkante, rond en ovale zetkasten bezet met oranje bruine stenen. Breedte 37 mm. ø53 ca 24,9 gram. Gedragen, in goede staat
Plated bestek met diverse soorten kaasmessen, vorkjes en 2 kurketrekkers.
Twee zilveren collier, 835/000, een fijn slangen Y-collier versierd met zilveren en lapis lazuli bollen, 42 cm, en een collier met vierkante schakel versierd met zilveren bewerkte en jade kralen. 80 c...
Zilveren 835/000 kinderlepel, steel met twee-zijdig rondfilet, initialen ML. Zilverfabriek Voorschoten. Anno 1925. En een 835/000 zilveren lepel, steel met puntfilet, initialen A.L.B. Mr. Gerritsen en...
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Drie zilveren vleesvorken met fraaie floraal gedreven zilveren heften. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 ijslepel met getorste steel en heft met Haags lofje. Voorzien van winkeliersmerk W. Voet en Zonen. Mr. D. van Outvorst & Zn. - Amsterdam. jl: X: 1907. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa ...
Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.
Fraai uitgewerkt schmuckcollier uit geelmetaal, similie en lichtblauwe stenen. In goede staat
Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met muntjes. Jasseroncollier versierd met 1 dollar muntjes ( 24 stuks) lengte 42 cm. ca 22,7 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Zilveren gevlochten collier, 835/000, met ronde schakels verlopend in grootte. Lengte 53 cm Breedte 5-10mm.ca 22,5 gram In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met half bolle schakels voorzien van een gematteerde bewerking met glimmende cirkels. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5 mm. lengte 43 cm. Ca 19,8 gram. In goede ...
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met gegraveerde lemmet. Vernikkeld. Met velours beklede schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met versierde lemmet, florale en sanscriet decor. 20e Eeuw. Met velours beklede schede. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.
F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.
Roze leren koord met 15 glaskralen met stalen kern. ø 14 mm.
Collier van benenkralen met 2 cilindervormig gesneden hangers, 23x12mm. ca 52-10cm. ca 13 gram.
Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.
Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemmet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen. Onder andere: Eén maal porselein, gemerkt Burgmann/adelaarskop. En twee maal aardewerk met jachtvoorstelling. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw
Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit gekrulde schakels met filigrain. breedte 19 mm. lengte 19 cm. ca 13,9 gram.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.