Zilveren bestek, 833/000, Haags lofje met 7 tafelvorken en 7-lepels, waarvan 1 voorzien van gravure, een soeplepel en 2 groentelepels. MT.: Gerritsen en Gerritsen en van Kempen, Voorschoten Zeist. De ...
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 4 markiesgeslepen saffieren, 5,2x3mm, en 10 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, in diverse maten, totaal ca 0, 48 crt IF-R/TW, a...
Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat
Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. D.L.V. Duitse Luftverbund. Eerste model. Nummer op metaal schede. Nr. 148. Originele patina. op lemet ook een onduidelijke stempel Slijtage. Afmeting:...
Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire chiffoniere met vergulde capitellen. Afmeting: 155 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse grote eikenhouten Twentse dekenkist met vier panelen. Afmeting: 174 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 5 diamanten. klassieke rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,35crt, in een hoge zetkast met ajourbewerking. ø 59. ca 3 gram. In goede staat
K. Schnitzler 1818. 19e Eeuws damesportret van een rijke dame. Duitse school. Craquelé en overschilderingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 51 cm. In redelijke staat.
M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...
18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten spiegelcommode met volle Korintische zuilen en gemarmerd blad. Circa 1880. Afmeting: 190 x 123 x 60 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat
Brede zilveren armband, 925/000, met 14 gevlochten banden bevestigd aan een grote brede sluiting met veiligheid. Getekend "band of angels" Lengte 18,5 cm, breedte 26 mm. ca 213 gram. In goede staat
Elegante witgouden ring, 585/000, met een markiesvormige rozet bezet met9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,40 crt SI-P. ø 53 ca 1,5 gram In goede staat
Bloedkoralencollier met antieke geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden applique...
Collier bestaande uit kralen Amethist en Bergkristal, ø 10 mm. Amethistkralen, gefaceteerd, om en om met bergkristalkralen wit en geel met daartussen 50 geelgouden 585/000, stukjes. Het collier is voo...
Collier van citrienkralen met een geelgouden sluiting en hanger, 585/000.Rond geslepen citrienkralen, ø 8 mm, met gouden bolletjes en sluiting. In het midden voorzien van een rechthoekige geelgouden h...
Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Barok-stijl vitrinekast met kruispoten. Mooie kwaliteit. Zes-deurs + twee laden. Circa 1920. Afmeting: 188 x 44 x 190 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen, draaibaar. Circa 1900. Afmeting: 120 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
Groot oud/antiek Afghaans kleed in de kleuren rood/bruin, blauw, floraal decor. Afmeting: 193 x 375 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Fraaie houten wandelstok met zilveren knop, 800/000. in de vorm van de kop van een snip. Voorzien van ingelegde glazen ogen. 96x10cm. In zeer goede staat.
Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.
Paar zilveren schoengespen, 833/000, met bloemdecor en muntjes, MT.:E.Wientjes, Ootmarsum, jl.:G:1841. 9x6cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten vitrinekast met messing beslag en klauwpoten. Pander? Kwaliteitsmeubel. Circa 1920. Afmeting: 120 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Zilveren visschep, 833/000, met fraai gezaagd en gegraveerd biedermeier patroon. Voorzien van carneolen heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: T:1853. 30 cm. In goede staat
R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.
Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Grote zilveren molen, 833/000, met draaiende wieken. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam, jl.:G:1941. 21 cm. ca 227 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken
Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...
Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke Franse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot. 1710 - 1777. Slag bij Louisbourgh Harbor. Gravure op papier. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.