Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek Japans porselein 6535
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 75 EUR
3x Japanse Satsuma vazen 6534
3x Japanse Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR
Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame 6533
Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese Yixing theepot + wierookbrander 6532
Chinese Yixing theepot + wierookbrander

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6531
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hutschenreuther, Porseleinen poes 6530
Hutschenreuther, Porseleinen poes

Resultaat:

30 EUR

Meissen vaasje, 1980 6529
Meissen vaasje, 1980
Startprijs 60 EUR
Hutschenreuther vaas 6528
Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR
Rosenthal dekseldoos 6527
Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR
4x Kaiser porselein borden 6526
4x Kaiser porselein borden
Startprijs 40 EUR
Chinese theepot, 18e eeuw 6525
Chinese theepot, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Sitzendorf figuur, 1960 6524
Sitzendorf figuur, 1960
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot oud/antiek aardewerk 6523
Lot oud/antiek aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Hollands keramiek 6522
Lot Hollands keramiek

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Fayence schotels, 18e eeuw 6521
2x Fayence schotels, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Chinese jade theeset 6520
Chinese jade theeset
Startprijs 100 EUR
Delfts blauw kaststel 6519
Delfts blauw kaststel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Majolica vaas, 1910 6518
Grote Majolica vaas, 1910

Resultaat:

40 EUR

Delfts bont kaststel 6517
Delfts bont kaststel
Startprijs 80 EUR
2x Porseleinen plaquette 6516
2x Porseleinen plaquette
Startprijs 60 EUR
Majolica dekselvaas, 1900 6515
Majolica dekselvaas, 1900
Startprijs 40 EUR
8x Chinees/Japans porselein 6514
8x Chinees/Japans porselein
Startprijs 70 EUR
2x Royal Doulton 6513
2x Royal Doulton
Startprijs 60 EUR
3x Hollands aardewerk 6512
3x Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR