Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde pendule, 1820 3507
Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR
2x Grote Chinese dekselvazen 6079
2x Grote Chinese dekselvazen
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Meccano Hornby trainset 3008
Meccano Hornby trainset

Resultaat:

25 EUR

Lot Meissen porselein 6072
Lot Meissen porselein
Startprijs 260 EUR
Verkocht
5x Duits Meissen 6065
5x Duits Meissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Servies met goud decor 6058
Servies met goud decor

Resultaat:

350 EUR

Yixing theepot 6572
Yixing theepot
Startprijs 40 EUR
Fayence sierschotel, 18e eeuw 6565
Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Delfts-bont Fayence kaststel, 1900 6558
Delfts-bont Fayence kaststel, 1900
Startprijs 120 EUR
Zilver bon Hfl. 2½ gulden 1922 2918
Zilver bon Hfl. 2½ gulden 1922
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Groot Kantonees bord, 19e eeuw. 6551
Groot Kantonees bord, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas met herten 6029
Chinese vaas met herten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw 6022
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Gouden 20 Franc 1814 2911
Gouden 20 Franc 1814
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Imari pagode wierookbrander 6015
Imari pagode wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Zilveren dukaat Zwolle 1664 2904
Zilveren dukaat Zwolle 1664
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Duitse WO II bajonet 2715
Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR
3 Delen Jugendstil-stijl 2513
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR