Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één horloge met ketting en een kast versierd met lijnenpatroon, ø51 mm, voorzien van zilveren ketting, en een horloge met rose randen met guilloche bewerking en car...
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en vork, 833/000, de steel voorzien van puttihoofd en bekroond met een doedelzakspeler en een vrouw met trom. Schoonhoven jl.: u:1879. 21 cm. totaal ca 205 gram. In goede staat
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting bezet met granaat. 20 cm. In goede staat
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 835/000, heupmodel met ribmotief, MT.: Onduidelijk jl.: V:1830. 12x7x2cm. ca 151 gram. Wat breuken en reparaties in de hoeken. In redelijk staat
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.
Zilver vergulde broche, 925/000, Theodor Fahrner, bladvorm versierd met krullen en bezet met enkele markesieten. 59 mm. ca 5,9 gram In goede staat
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lot zilver en plated met diverse plated servetbanden, asbak, kannetje, amuselepel en pillendoos. Diverse reststukken zilver, o.a. theezeef, kruk en lepel.
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.