Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 240 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR

Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw

Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 50 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

2 Zakhorloges
Startprijs 85 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één horloge met ketting en een kast versierd met lijnenpatroon, ø51 mm, voorzien van zilveren ketting, en een horloge met rose randen met guilloche bewerking en car...

2x antieke Engelse stoel, 1880
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Zilveren lepel en vork met beelden
Startprijs 175 EUR

Zilveren lepel en vork, 833/000, de steel voorzien van puttihoofd en bekroond met een doedelzakspeler en een vrouw met trom. Schoonhoven jl.: u:1879. 21 cm. totaal ca 205 gram. In goede staat

Barok-stijl wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Resultaat: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, munten
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startprijs 100 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Armband met granaat
Startprijs 125 EUR

Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting bezet met granaat. 20 cm. In goede staat

Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Startprijs 125 EUR

Zilveren doos, 835/000, heupmodel met ribmotief, MT.: Onduidelijk jl.: V:1830. 12x7x2cm. ca 151 gram. Wat breuken en reparaties in de hoeken. In redelijk staat

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 50 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren zegelring met adelaar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.

Broche, Theodor Fahrner
Resultaat: 135 EUR

Zilver vergulde broche, 925/000, Theodor Fahrner, bladvorm versierd met krullen en bezet met enkele markesieten. 59 mm. ca 5,9 gram In goede staat

Hangkastje met snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.

Gouden herenhorloge
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.

Klapbuffet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen
Resultaat: 60 EUR

J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Lot zilver + plated
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver en plated met diverse plated servetbanden, asbak, kannetje, amuselepel en pillendoos. Diverse reststukken zilver, o.a. theezeef, kruk en lepel.

Gouden ring aquamarijn
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 35 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 55 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.