Zeven maal diversen scheepvaart. Onder andere: Souvenirs Holland, Abandon ship plaquette, barometers, Fahrenheit. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...
Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en voorzien van 6 bellen, versierd met bloemen. Lengte 15 cm. Ca 41 gram. In goede staat
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...
Kristallen boerenjongenspot met onderschotel, voorzien van deksel met zilveren knop met parelrand, 833/000. Diverse chips. ø19x31cm.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 pijpenwroeter met getorste steel. Bekroond met een apostel. Afmeting: 7,8 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zilveren pepermunt- en loddereindoosje, 833/000, een vierkant pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en versierd met floraal graveerwerk, op de achterzijde voorzien van een monogram. 5x5x1,5cm, MT.:...
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit schildvormige schakels met diverse wapens gemaakt met emaille. lengte 19,5cm. breedte 19 mm. ca 30 gram. In goede staat
Vijf colliers, 2 gemaaktbuit hoornkralen en 3 gemaakt uit gesneden been.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en grillig gevormde bloedkoraal, 4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting ...
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.
12 Persoons plated WMF bestek, overcompleet met o.a. tafel- dessert- en viscouvert, soeplepel, taartschep, vleesvorkjes pasteischep. Het bestek is voorzien van een rond gecontourneerd heft.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Ovale broche met glas en een gouden rand en brochering, 585/000. Broche met glas voorzien van een geslepen fabelachtige voorstelling, met gouden rand en versiering van een zon. 4x3cm. In goede staat
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruw bewerkte driehoekig gevormde hangers bezet met een parel en granaat. Lengte ca 38 mm. ca 3,3 gram . In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.