Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H.C. Kranenburg, Hollands landschap 1439
H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 60 EUR
Collier van zwarte parels en bloedkoraal 706
Collier van zwarte parels en bloedkoraal
Startprijs 90 EUR
Zilveren theebus, 1898 699
Zilveren theebus, 1898
Startprijs 140 EUR
3 Zilveren miniaturen, slee, stoel man paraplu 692
3 Zilveren miniaturen, slee, stoel man paraplu
Startprijs 30 EUR
Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm. 4514
Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Oude Perzische kleden 4507
2x Oude Perzische kleden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6x Chinese kommen, 1900 6422
6x Chinese kommen, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw 6415
Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

4x Hollandse werken 1403
4x Hollandse werken
Startprijs 50 EUR
Parelcollier met gouden slot 656
Parelcollier met gouden slot
Startprijs 125 EUR
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina 1396
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren loddereindoosje 649
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Perzisch Siwas kleed, 200 x 300 cm. 4500
Perzisch Siwas kleed, 200 x 300 cm.

Resultaat:

150 EUR

Franse kogelpendule, 19e eeuw 3643
Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren pijpenwroeter 642
Zilveren pijpenwroeter

Resultaat:

160 EUR

Chinese theepot, 18e eeuw 6408
Chinese theepot, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
naar Neuhuys 1389
naar Neuhuys
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijstje 349
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

70 EUR

3 Delen Jugendstil-stijl 2513
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR