Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dukaat Zwolle 1664 2904
Zilveren dukaat Zwolle 1664
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude Bronzen boeddha 5031
Oude Bronzen boeddha

Resultaat:

80 EUR

naar Neuhuys 1389
naar Neuhuys
Startprijs 55 EUR
Bronzen figuurtje met ivoren hoofd 5024
Bronzen figuurtje met ivoren hoofd
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Celadon vaas, 19e eeuw 6372
Celadon vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Onduid. gesign., Naakte dame 1353
Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Figuren op terras 1346
Onduid. gesig., Figuren op terras

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
21x Chinese gemberpotten 6365
21x Chinese gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1339
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR
3x Oud/antiek Chinees/Oosters brons 6358
3x Oud/antiek Chinees/Oosters brons
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Duitse WO II bajonet 2715
Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver 1303
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek 1296
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek

Resultaat:

80 EUR

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem 1289
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 70 EUR
Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm. 4514
Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 956
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Koloniale tabaksset 2520
Koloniale tabaksset

Resultaat:

40 EUR

Lot zilver 8 delen 949
Lot zilver 8 delen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee Kang Xi drakenvazen, 1900 6322
Twee Kang Xi drakenvazen, 1900

Resultaat:

200 EUR