Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 300 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Zilveren armband met zirconia's
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat

Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 150 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring aquamarijn
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.

Andy Warhol, Marilyn Monroe
Startprijs 230 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

Jade hanger, boedha
Startprijs 80 EUR

Jadehanger in de vorm van een Boedha, voorzien van certificaat. 42x40mm.

Twee-delig Art Deco inktstel
Resultaat: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met tiffany zetting voorzien van een briljant geslepen diamant, 0.20 crt VSI TW, ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Startprijs 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Russische etsplaat
Resultaat: 80 EUR

Oude Russische messing gesigneerde etsplaat. Kyrillisch. Arreslede met figuren. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

Duitse voltaire met leder
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.

Djokja zilveren schaal
Resultaat: 40 EUR

Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat

2x Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Perzische loper, 195 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oude Perzische loper met florale decors. Bruin, rood etc. Afmeting: 195 x 60 cm. In goede staat.

Porseleinen broche in onedel montuur
Resultaat: 40 EUR

Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.

Kistje met plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure op perkament (huid)
Startprijs 50 EUR

Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.

Bloedkoralen collier 2x
Startprijs 200 EUR

Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Startprijs 50 EUR

A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1853
Startprijs 160 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/000, met rood koperen binnenbak, gecontourneerde rand met graveerwerk op een voet met aculadevormige rand. Geplaatst op een houten basement met houten bolpoten. MT.:C.J.Bru...

Onduidelijk, Gemberpot met anemonen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Gemberpot met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 26 cm. In goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 50 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Jonge dame
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse school. Circa 1950. Naar Domerque. Jonge dame met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Zilveren ring monogram
Startprijs 25 EUR

Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Resultaat: 70 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Japans Imari figuur
Startprijs 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 240 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

3 Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 50 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.