Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Stukken hars met insect insluitsel
Resultaat: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Lachend paard
Resultaat: 600 EUR

Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Dylan en Gascia
Startprijs 80 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Zilveren haan
Startprijs 575 EUR

Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse handingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Met afbeelding van geisha's in landschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 15 x 49 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur slager
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

F. van Eerten, Havengezicht Curacao
Resultaat: 275 EUR

F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

6x Hollandse stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zes Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 93 x 40 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren choker met goldplated
Startprijs 25 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat

Messing borstelkistje
Startprijs 30 EUR

Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 70 EUR

Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge met ketting
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting, Zakhorloge met een bewerkte rand, met vergulde elementen op de witte emaille wijzerplaat. Voorzien van een zilveren ketting met niéllo bewerkte schakels. leng...

5-Delig Delfts Fayence kaststel
Resultaat: 100 EUR

Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband
Resultaat: 35 EUR

Grove zilveren armband, 925/000, koordmodel. ø 11 mm. lengte 21 cm. totaal ca 80 gram. sluiting ontbreekt.

Mahonie piedestal
Resultaat: 150 EUR

Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.

Cartier Santos dames horloge
Startprijs 700 EUR

Cartier Santos dameshorloge, stalen model met ronde kast. Witte wijzerplaat en saffierglas, ø kast 32 mm. Voorzien van klapsluiting. kastnummer: 8192510134. gedragen met gebruiksporen.

Toneelkijker met parelmoer, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

3x Delfts wit, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.