Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat