B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en voorzien van 6 bellen, versierd met bloemen. Lengte 15 cm. Ca 41 gram. In goede staat
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.
Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Vier zilveren servetbanden, handgemaakt, klemmodel met hamerslag. 925/000. ca 59 gram. ø4x3,5cm. In goede staat
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:z:1884. lengte 21 cm. voorzien van gravure ac...
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.
Antieke zilveren empire strooilepel, schuitvormig model met gekartelde rand en fraai gezaagd patroon met o.a. sterren. Amsterdam, jl.:X:1806. Voorzien van ebbenhouten steel. 7x20cm. Voorzien van belas...
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Zes dessertmessen met zilveren puntfilet heften. Voorzien van oude belastingstempels. Lemet gemerkt 'Bruno Wiskemann'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Zes-delig Engels Sheffield plated koffie-thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Gouden ronde broche, 750/000, met turkoois en kristallen. Diverse ovale turkoisen tussen twee getorste randen van goud. In het midden van de broche zitten 6 kristallen in witgouden zetkastjes. De broc...
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Een paar groene amethisten, prasioliet, met een kussenslijpsel. 12x12mm, totaal ca 11,61 ct.
Kristallen odeurflacon met slijpwerk en voorzien van een brede geelgouden kraag met cirkelvormige getrembleerde bewerking en dop, 585/000. 9,5 cm. Dop wat scheef verder in goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Rond zilveren collier, 925/000, met grove schakel, ø 6 mm, voorzien van een haaksluiting. 46 cm. ca 80 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlen en floraal patroon. Voorzien van parelrand. MT.: Fa Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.: c:1962.ca 77 gram. 16x10x...
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Chinese agaat lachende boeddha op houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand met voluten en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame bij vogelkooi. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 44 cm. In redelijke staat.
Zilveren ronde dekseldoos, scharnierend deksel versierd met een allegorische voorstelling. De rand is voorzien van een floraal decor. ø9x4cm. ca 131 gram.
Vier colliers van edelstenen, met o.a. koraal, goudsteen, lapis en granaat. diverse lengtes
Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
Brede zilveren klemband, 800/000, verlopend in breedte versierd met lijnenpatroon en bladmotieven. Op de armband zijn 3 knoppen bevestigd. 25-40mm. ca 83 gram. In goede staat
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met acht-kantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. Scharnier ...
Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet in de vorm van een bloem, ø 10 mm, bezet met 9 diamanten, totaal ca 0,15 crt. ø54. ca2,1 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...
Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren deksel m...
Geelgouden broche, 585/000, ovaal model bezet met granaten. Grootte 23x18mm, ca 3,6 gram. In goede staat
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...
Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels,voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorzi...
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.