Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese drakenvaas 6151
Chinese drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keramieken piedestal met bloembak 6146
Keramieken piedestal met bloembak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Biedermeier penantkastje 4159
Biedermeier penantkastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chiffoniere, Mahonie 4064
Chiffoniere, Mahonie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Roodbruin marmeren zuilen 2278
2x Roodbruin marmeren zuilen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tennisarmband met saffieren 995
Tennisarmband met saffieren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier 966
Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 15
Zilveren broodmand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief 1043
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2707
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 5
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw 6103
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twenste dekenkist, 18e eeuw 4194
Twenste dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse bakbarometer, 1800 2226
Antieke Hollandse bakbarometer, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Polyfoon speeldoos, 1900 2028
Polyfoon speeldoos, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw 6243
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, Haags Lofje 438
Zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6227
2x Kantonese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees terracotta paard 6324
Chinees terracotta paard

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Groot kavel munten wereld 2908
Groot kavel munten wereld

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Engels kabinet, mahonie. 4232
Engels kabinet, mahonie.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2706
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden armband met granaat 304
Gouden armband met granaat

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden ring met 5 diamanten 802
Gouden ring met 5 diamanten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen Tiffany-stijl lamp 5023
Bronzen Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen jongen, Szczeblewesky 5011
Bronzen jongen, Szczeblewesky

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
K. Schnitzler, Damesportret 1151
K. Schnitzler, Damesportret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels breistoeltje 4276
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels breistoeltje 4275
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Reissecretaire, 18e eeuw 4025
Reissecretaire, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1313
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse vitrine-boekenkast 4244
Engelse vitrine-boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Louis Seize spiegel, 18 eeuw 4139
Louis Seize spiegel, 18 eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
F. van Eerten, Havengezicht Curacao 1207
F. van Eerten, Havengezicht Curacao

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Messing verguld tafelstuk 2127
Messing verguld tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4 delig 118
Zilveren servies, 4 delig

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar 1181
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Commode met spiegel 4213
Commode met spiegel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Groot  Chinees Imari bord, 18e eeuw 6235
Groot Chinees Imari bord, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marmeren beeld, Dal Torrione 5148
Marmeren beeld, Dal Torrione

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man bij vuurkorf 5128
Bronzen figuur, Man bij vuurkorf

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Italiaanse gestoken stoelen 4204
2x Italiaanse gestoken stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke boekenmolen, 1900 4053
Antieke boekenmolen, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1920 4051
Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken hoekkast, 18e eeuw 4041
Eiken hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 1860 3557
Weense regulateur, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Empire tafellampen 2039
2x Empire tafellampen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Collier en hanger met citrien en goud 830
Collier en hanger met citrien en goud

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Collier met amethist, kristal en goud 829
Collier met amethist, kristal en goud

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier met streekslot 702
Bloedkoralen collier met streekslot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Witgouden rozetring met diamant 410
Witgouden rozetring met diamant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Brede zilveren armband, band of angels 107
Brede zilveren armband, band of angels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot Afghaans kleed, 193 x 375 cm. 4501
Groot Afghaans kleed, 193 x 375 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse mahonie chiffoniere 4052
Hollandse mahonie chiffoniere

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel 6254
Familie Rose schotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Paard op strand 1112
Ongesigneerd, Paard op strand

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met diamant 35
Gouden oorhangers met diamant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke vlinderbank, 1860 4170
Antieke vlinderbank, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Koperen tabakspotten 6660
2x Koperen tabakspotten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Weense Goldscheider buste 6546
Weense Goldscheider buste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken kastje, 19e eeuw 4069
Eiken kastje, 19e eeuw

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Antieke wortelnoten vitrinekast, 1920 4136
Antieke wortelnoten vitrinekast, 1920

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekastje, 19e eeuw 4068
Eiken vitrinekastje, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Paar zilveren schoengespen, 1841 488
Paar zilveren schoengespen, 1841

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Horloge met geelgouden band. 201
Horloge met geelgouden band.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Gouden munten 2913
2x Gouden munten

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Duitse helm, WO II 2775
Duitse helm, WO II

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilveren grip 18
Wandelstok met zilveren grip

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese kop + schotels 6362
2x Antieke Chinese kop + schotels

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke trechter grammofoon, 1915 2202
Antieke trechter grammofoon, 1915

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6506
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1853 645
Zilveren visschep, 1853

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
3x Chinees vaasje 6706
3x Chinees vaasje

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 210
Gouden zakhorloge

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Geelgouden streekhanger 460
Geelgouden streekhanger

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Rococo-stijl spiegel 2472
Rococo-stijl spiegel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gouden herenhorloge 601
Gouden herenhorloge

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Staande schemerlamp 2167
Staande schemerlamp

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gouden solitairring met diamant 457
Gouden solitairring met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke roodlak schaal 6017
Antieke roodlak schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Barok commode, 1800 4070
Barok commode, 1800

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese blauwe drakenschotel 6211
Chinese blauwe drakenschotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren molen (groot) 24
Zilveren molen (groot)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Imari theepot, 18e eeuws 6091
Imari theepot, 18e eeuws

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twentse eiken kist 4114
Twentse eiken kist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Duits klapbuffet, 1880 4094
Antiek Duits klapbuffet, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Broches met bloedkoraal 156
2 Broches met bloedkoraal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren set met jade 103
Zilveren set met jade

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden Franse gourmet Armband 29
Gouden Franse gourmet Armband

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6045
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

225 EUR