37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Gouden zakhorloge 502
Gouden zakhorloge

500 EUR

Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede 1046
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede

500 EUR

Evert Moll, Vaas met bloemen 1104
Evert Moll, Vaas met bloemen

500 EUR

Bak barometer, 1800 2229
Bak barometer, 1800

500 EUR

Duits jachtgeweer, ca. 1800 2777
Duits jachtgeweer, ca. 1800

500 EUR

Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw 4015
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw

500 EUR

Noten bureau met stoel, 1890 4045
Noten bureau met stoel, 1890

500 EUR

Antieke Duitse kist, 1800 4121
Antieke Duitse kist, 1800

500 EUR

Grote Fam Rose vaas 6009
Grote Fam Rose vaas

500 EUR

Grote Familie Rose vaas, 1900 6203
Grote Familie Rose vaas, 1900

500 EUR

2x Grote Chinese kop en schotels 6234
2x Grote Chinese kop en schotels

500 EUR

Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

475 EUR

Paul Permeke, Zeegezicht met branding 1021
Paul Permeke, Zeegezicht met branding

475 EUR

A. van Gilst. Rotterdamse haven 1136
A. van Gilst. Rotterdamse haven

475 EUR

Groningse zilveren brandewijnkom 140
Groningse zilveren brandewijnkom

450 EUR

Gouden horloge 205
Gouden horloge

450 EUR

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld 1022
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld

450 EUR

Paul Citroen, Collage kubistisch 1076
Paul Citroen, Collage kubistisch

450 EUR

Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

450 EUR

D. Schüter ? Kind in stal bij koe 1129
D. Schüter ? Kind in stal bij koe

450 EUR

Franse glasvitrine, 1880 4028
Franse glasvitrine, 1880

450 EUR

Kersen Biedermeier bureau 4236
Kersen Biedermeier bureau

450 EUR

3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6097
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

450 EUR

Servies, Wedgwood Amherst 6140
Servies, Wedgwood Amherst

450 EUR

Chinees bord, 18e eeuw 6207
Chinees bord, 18e eeuw

450 EUR

2 Gouden kuitgespen 11
2 Gouden kuitgespen

425 EUR

Witgouden horloge met diamanten 910
Witgouden horloge met diamanten

425 EUR

Lot antiquarische boeken, 8x 2188
Lot antiquarische boeken, 8x

425 EUR

Friese staartklok, ca. 1800 3658
Friese staartklok, ca. 1800

425 EUR

3-Zits Chesterfield bank 4036
3-Zits Chesterfield bank

425 EUR

Eiken boekenkastje 4079
Eiken boekenkastje

425 EUR

Eiken buffetkast 4133
Eiken buffetkast

425 EUR

Chicken Plate, 18e eeuw 6011
Chicken Plate, 18e eeuw

425 EUR

3x 18e eeuws Chinees porselein 6046
3x 18e eeuws Chinees porselein

425 EUR

2x Grote Chinese vazen 6386
2x Grote Chinese vazen

425 EUR

Antiek Duits tinbuffet, 1800 4026
Antiek Duits tinbuffet, 1800

420 EUR

Gouden strikbroche/hanger 10
Gouden strikbroche/hanger

400 EUR

Geelgouden armband met smaragd en diamant 33
Geelgouden armband met smaragd en diamant

400 EUR

Gouden ring met diamant 860
Gouden ring met diamant

400 EUR

Witgouden ring smaragd en diamant 935
Witgouden ring smaragd en diamant

400 EUR

R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

400 EUR

3x Olifanten tafel 4012
3x Olifanten tafel

400 EUR

Jugendstil spiegel 4034
Jugendstil spiegel

400 EUR

Eiken Duitse kast, 1800 4040
Eiken Duitse kast, 1800

400 EUR

Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht 5012
Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht

400 EUR

3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6240
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

400 EUR

Oude Chinese hoornbeker 6256
Oude Chinese hoornbeker

400 EUR

J. van Delden,  Rotterdams' havengezicht 1081
J. van Delden, Rotterdams' havengezicht

380 EUR

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw 1337

375 EUR

2x Vuurvergulde kandelaren 2029
2x Vuurvergulde kandelaren

375 EUR

Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

375 EUR

2-Zits Chesterfield bank 4037
2-Zits Chesterfield bank

375 EUR

Oude ridderstoel 4119
Oude ridderstoel

375 EUR

Oude ridderstoel 4120
Oude ridderstoel

375 EUR

Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

375 EUR

Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6107
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw

375 EUR

Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw 6156
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw

375 EUR

3x Oud Chinees porselein 6246
3x Oud Chinees porselein

375 EUR

5x Borden met spreuk (aardewerk) 6276
5x Borden met spreuk (aardewerk)

375 EUR

Gouden armband met bollen 12
Gouden armband met bollen

360 EUR

Reisbestek met zilver/kornalijn 723
Reisbestek met zilver/kornalijn

360 EUR

Bruno Blätter, Interieur met dames 1152
Bruno Blätter, Interieur met dames

360 EUR

A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien 1034
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien

350 EUR

Veluwse haard 2010
Veluwse haard

350 EUR

Zakkroonluchter, 1880 2170
Zakkroonluchter, 1880

350 EUR

Empire secretaire, 1820 4017
Empire secretaire, 1820

350 EUR

2x Historisme armleunstoelen, 1880 4044
2x Historisme armleunstoelen, 1880

350 EUR

Franse Barok-stijl commode 4049
Franse Barok-stijl commode

350 EUR

Chinese kast met lades 4227
Chinese kast met lades

350 EUR

Empire secretaire 4250
Empire secretaire

350 EUR

2x Oude/antieke Chinese vazen 6042
2x Oude/antieke Chinese vazen

350 EUR

Servies met goud decor 6058
Servies met goud decor

350 EUR

Lot Chinees porselein , 18e eeuw 6090
Lot Chinees porselein , 18e eeuw

350 EUR

2x Kantonese gemberpotten 6092
2x Kantonese gemberpotten

350 EUR

2x Antieke siervazen, 1900 6139
2x Antieke siervazen, 1900

350 EUR

Familie Rose plaquette 6245
Familie Rose plaquette

350 EUR

Zilveren tabakspot, 1863 666
Zilveren tabakspot, 1863

335 EUR

Onduidelijk gesign., IJmuiden kade 1127
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade

325 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1168
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

325 EUR

Handelskist met inhoud, 19e eeuw 2277
Handelskist met inhoud, 19e eeuw

325 EUR

Bronzen pendule 3636
Bronzen pendule

325 EUR

Duitse vitrinekast, 1900 4006
Duitse vitrinekast, 1900

325 EUR

Engelse bakkersstoel 4043
Engelse bakkersstoel

325 EUR

4x Philippe Starck design stoelen 4050
4x Philippe Starck design stoelen

325 EUR

Notenhouten secretaire 4054
Notenhouten secretaire

325 EUR

Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand 5004
Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand

325 EUR

4x Chinese rijstkommen 6028
4x Chinese rijstkommen

325 EUR

3x Chinese borden 6030
3x Chinese borden

325 EUR

2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw 6329
2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw

325 EUR

2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6670
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

325 EUR

Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling 1156
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling

320 EUR

Vrijmetselaars glas met monogram 5507
Vrijmetselaars glas met monogram

320 EUR

Grote Chinese siervaas 6563
Grote Chinese siervaas

320 EUR

Zilveren beugeltas met rokhaak 641
Zilveren beugeltas met rokhaak

310 EUR

Gouden horlogeketting 5
Gouden horlogeketting

300 EUR

Zilveren broodmand 15
Zilveren broodmand

300 EUR