Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco Jeu de boules speler
Startprijs 30 EUR

Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.

5x Nederlandse WO II tekeningen
Startprijs 30 EUR

Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.

Lot militaria, riemen, hulsen etc.
Startprijs 30 EUR

Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulsen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.

Militaire Engelse draagtas 1918
Startprijs 30 EUR

Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.

Rozenklokje, ca. 1880
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.

5x Kleine tapijten
Startprijs 30 EUR

Vijf kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hoofdje.
Startprijs 30 EUR

Bronzen hoofdje. Gemonteerd op houten plank. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 2 naakte jongens
Startprijs 30 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Lot glas
Startprijs 30 EUR

Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 30 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

2x Antieke terracotta borden, P. Ipsen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta gesigneerde handbeschilderde borden door P. Ipsen Richenhaun. Circa 1880. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 30 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Opengewerkte schotel
Startprijs 30 EUR

Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.

Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR

Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.

Antiek serviesgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...

3x Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

Keramiek object, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 30 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

4x borden, 1900
Startprijs 30 EUR

Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR

Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.

Zilveren klontentang
Startprijs 35 EUR

Zware 835/000 zilveren klontentang met gegraveerde klauwpoten en Haags lofje. Mr. C.J. Begeer - Utrecht. Gewicht: circa 50 gr. Circa 1900. In goede staat.

Zilveren hanger met goud en groene steen
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met vergulde rand en groene steen. Fijn gourmetcollier met een langwerpige hanger met ovaal gefacetteerde steen in een dubbele rand versierd met bollen. lengte 35 ...

Zilveren miniatuur slager
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur stoelenmatter
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur stoelenmatter, zittend op de grond aan het werk. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: 3 x 5,5 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw

Zilveren miniatuur mandenvlechter
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur mandenvlechter zittend op de grond aan het werk. Afmeting: 3 x 5,5 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.

2x Zilveren (kinder)lepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel. Steel met hamerslag en inscriptie 'Margot 118'. Zilverfabriek Voorschoten, anno 1932. En een zilveren 835/000 lepel met fraaie steel. Voorzien van spiegelmonogram. Mr. Ge...

Zilveren servet+vingerdoekring
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 servetring met omgeslagen rand en hamerslag en een bijbehorende vingerdoekring. Beiden met inscriptie B.v.R. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur kanon
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kanon op verrijdbaar affuit met draaiende wielen. Amsterdam keur. Afmeting: 2 x 4,5 cm. Gewicht: circa 16 gr. In goede staat.

Fotolijstje en tafelstukje
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en gecontourneerde haaksteel met florale graveringen . Mr. H. Ament - Joure. jl: M: 1871. Afmeting: 13,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Klederdracht sieraden
Startprijs 35 EUR

Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...

Zilveren groentelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures. Greep heeft breukje. Mr. J. W. Tarner - Amsterdam. jl: V: 1880. Afmeting: 26,5 cm. Gewicht: circa 77 gr. In goede sta...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Parelcollier bruintinten
Startprijs 35 EUR

Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.

L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 35 EUR

L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 35 EUR

John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR

Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.

Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 35 EUR

Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 35 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Ton Anconé, Landweg met boerin en koe
Startprijs 35 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Landweg met boerin en koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Japanse snuffbottles
Startprijs 35 EUR

Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.

Lot Afrikaanse bekers
Startprijs 35 EUR

Lot Afrikaanse houtgesneden bekers met maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Lotje divers Aziatica
Startprijs 35 EUR

Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

5 Delen Asiatica
Startprijs 35 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke kruithoorn + oude flacon
Startprijs 35 EUR

Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 35 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR

Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...

Rozenklokje, ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Startprijs 35 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 35 EUR

Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Antieke figuur, 1880
Startprijs 35 EUR

Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.

5x Glazen flacons
Startprijs 35 EUR

Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Grote rode glazen vaas
Startprijs 35 EUR

Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Lot Makkums aardewerk
Startprijs 35 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

3x Westerwald potten
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 35 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Duitse vazen
Startprijs 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

2x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

3 Zilveren hangers
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...

Zilveren broche
Startprijs 40 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, vermaakt tot broche met kanonsluiting. ca 6,15 gram. In goede staat.

Gouden armband
Startprijs 40 EUR

Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw

Zilveren naamkaarthouder
Startprijs 40 EUR

Zilveren naamkaarthouder, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat

Zilveren choker met bloemen
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 800/000, met 7 bloemen verlopend in grootte gemaakt uit filigrain. lengte 46 cm, bloemen 14-24mm. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met geslepen kanten en een karabijnhaak. Breedte 11,5 mm. Lengte 21 cm. ca 32,4 gram. In goede staat

4 Edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR

Vier colliers van edelstenen, met o.a. koraal, goudsteen, lapis en granaat. diverse lengtes

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...

Zilveren petitfour schep
Startprijs 40 EUR

Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel, geplaatst op een 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. Afmeting: 9 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Zilver vergulde agaathanger
Startprijs 40 EUR

Grote zilver vergulde hanger, 835/000, met bewerkte rand en voorzien van een ovaal cabouchon geslepen groene agaat. Grootte 37x54mm, ca 24,3 gram. In goede staat

Slacouvert met zilver in cassette
Startprijs 40 EUR

Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.

Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw

Zilveren zakhorloge
Startprijs 40 EUR

Zilveren zakhorloge met witte emaille wijzerplaat. de achterzijde is voorzien van een ruitvormig guilloche bewerking met schild. ø 50 mm.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.

Horloge
Startprijs 40 EUR

Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm

Gouden hanger met bosagaat
Startprijs 40 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bosagaat gezet in een gladde zetkast met een geschulpte rand. Grootte 38x14mm. ca 2,3 gram. In goede staat

Lot ringen
Startprijs 40 EUR

Lot met 10 zilveren ringen met o.a. emaille en zirconia's en een harthanger.

Collier van Gitten
Startprijs 40 EUR

Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.

Zilveren granaatbroche
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche met granaat, ca 4,9 gram. 40x18mm.

Lot 3 delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver, met een broche, halve maan vorm met zwarte emaille inleg, een lava camee in zilveren rand en een zilveren choker met blauwe stenen.

Porseleinen odeurflacon met zilveren dop
Startprijs 40 EUR

Blauwe kegelvormige porseleinen odeurflacon met romantische voorstelling. Compleet met binnenstopje en 925/000 zilveren schroefdop. Birmingham. Circa 1905. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.