Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen. Onder andere: Eén maal porselein, gemerkt Burgmann/adelaarskop. En twee maal aardewerk met jachtvoorstelling. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemmet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Lot Afrikaanse houtgesneden bekers met maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Twee dozen met diverse kast en klokonderdelen, hout + beslag etc.. Oud/antiek. Afmeting: 21 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...
Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 24 aanstekers waaronder; KW, Rowenta, Firefly, Consul, Leplat, Mylflam, Zenith, Pierre, Diplomat, Golf Gouverneur, Vulcano, Ongetest in diverse condities.
Oude Chinese geperste tea brick/theetegel met houten omlijsting. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 3 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier diverse Oosterse miniatuur figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Houten boeddha netsuke, bronzen miniatuur Chinese krijger, kunststof netsuke en een natuurstenen boeddha. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede...
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek ivoren sigaretten mondstuk met emaille beschilderd uiteinde. Arabisch? Circa 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee stenen tuinkikkers, vijver/fontein. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Oude 60-er jaren industriële bureaulamp van zwart metaal + chroom. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse eikenhouten gestoken bordenrekken met figuren. Circa 1880. Afmeting: 65 x 112 x 9 cm en 38 x 97 x 8 cm. In goede staat.
Vier Chinese mahjong spelen in houders. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.
Italiaanse design lamp La Linea. Ontwerp van Osvaldo Cavandoli. Batterij functie. Made in China. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 20 x 4 cm. In goede staat.
Zeven maal diversen scheepvaart. Onder andere: Souvenirs Holland, Abandon ship plaquette, barometers, Fahrenheit. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.
Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Eikenhouten miniatuur mangelwasbak. Circa 1900. Afmeting: 27 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald houtgestoken kruisbeeld met benen corpus christi. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Ovaal beschilderd dekseldoosje met afbeelding van Duitse keizer op het deksel. Circa 1900. Afmeting: 6 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.