Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Duitse Pfeilkreuz wandklok in Franse stijl. Hout met beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog-wandklok met plated bewerkte omranding en rosetten. Oeil du Boeuf. Louis Philippe. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 49 x 14 cm. In goede staat.
Drie plated Art Deco wekkers, gemerkt DEP. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten portaal pendule met messing ornamenten. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongveer. Kienzle uurwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met ophangbak. Carboy. A. Montauban (pronkslinger). Afmeting: 49 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke schoolklok met achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Vurenhouten klokkast. Afmeting: 122 x 52 x 17 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok met ijsvogel decor in de winter. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Beschilderde houten Neuchatel-stijl console wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Wuba tafelklok met maanstand en plated bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum aanduiding. Circa 1800. Poppen missen. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met florale zweepslag decor. Circa 1915. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Circa 1870. Geeboniseerd hout en compositie metaal. Pendule met ridder, en kaarskandelaren met putti. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 - 50 cm...